POWIAT ŚREDZKI
Echo Średzkie

Przejście na zasłużoną emeryturę. Pani Bernarda Łyczak pożegnała się ze współpracownikami

Pożegnianie w Urzędzie Gminy Udanin fot.: Gmina Udanin

28 września Pani Bernarda Łyczak, która przepracowała w urzędzie ponad 40 lat pożegnała się ze swoimi współpracownikami i podziękowała za wszystkie lata spędzone w Urzędzie Gminy Udanin.

Oczywiście nie kryła wzruszenia opowiadając o swoim życiu i dokonaniach jakie wpłynęły znacząco na rozwój gminy. Koledzy i koleżanki podarowali prezenty w dowód wdzięczności za wspólne lata pracy.

Natomiast 12 października Pani Bernarda Łyczak została pożegnana przez Radę Gminy Udanin, gdzie wyrazy wdzięczności za wieloletni wysiłek podejmowany dla dobra lokalnej społeczności, za okazywaną pomoc i życzliwość oraz dobrą współpracę złożyli Wójt Gminy Wojciech Płaziuk wraz z wiceprzewodniczącym Rady Gminy Grzegorzem Okłą.

- Przed Panią Bernardą nowe wyzwania, doskonały czas na urzeczywistnianie pragnień i pasji, zwolnienie tempa życia, odpoczynek i relaks. Jeszcze raz dziękujemy za wspólne chwile i życzymy dobrego zdrowia, wszelkiej pomyślności oraz satysfakcji z zawodowych dokonań - dodają pracownicy Urzędu Gminy Udanin.

Gmina Udanin / echo

0

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE

REKLAMA