POWIAT ŚREDZKI
Echo Średzkie

Praca w Eldisy Polska. Poszukiwani pracownicy na dwa stanowiska

Eldisy Polska poszukuje pracowników fot.: mpr

Firma Eldisy Polska Sp. z o.o. produkująca uszczelki gumowe i pochodne produkty dla branży automotive, budowlanej i agd poszukuje doświadczonego kandydata na stanowiska:

Operator maszyn produkcyjnych

Miejsce pracy: Komorniki k. Środy Śląskiej

Główne zadania:

  • obsługa maszyn i urządzeń linii produkcyjnej,
  • ustawianie parametrów,
  • pomiary i kontrola jakości półproduktów,
  • wypełnianie dokumentacji procesowej i raportowanie produkcji,
  • w dalszym etapie – szkolenie innych pracowników

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia wraz z premią motywacyjną
  • dodatkowe świadczenia (m.in. karty sportowo-rekreacyjne OK System; dofinansowanie zakupu okularów; świadczenie pieniężne na narodziny dziecka i zawarcie związku małżeńskiego; ubezpieczenie na życie)
  • program rekomendacji pracowniczej – za polecenie pracownika do pracy oferujemy 1 800,00 zł,
  • możliwość realizacji własnych pomysłów,
  • nagrody finansowe za doskonalenie i usprawnianie przedsiębiorstwa,
  • pracę w przyjaznej atmosferze,

Informacje o firmie dostępne na:  www.pracujweldisy.pl

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na maila: rekrutacja@eldisy.pl.

Więcej informacji możecie Państwo uzyskać pod nr tel. 71 397 64 13.

Brygadzista obszaru produkcyjnego

  • zapewnienie realizacji założonych celów ilościowych i jakościowych na obszarze produkcji,
  • skuteczna kontrola pracy podległych pracowników,
  • nadzór nad wypełnianiem dokumentacji produkcyjnej i jakościowej,
  • udział w szkoleniu pracowników i sprawdzanie ich kompetencji.

Wymagania:

  • dwuletniego doświadczenia na stanowisku kierowniczym w obszarze produkcji (lider, brygadzista),
  • umiejętności zarządzania zespołem pracowniczym,
  • praktycznej umiejętności czytania rysunku technicznego,
  • umiejętności analitycznych i proaktywnej postawy,
  • gotowości do pracy zmianowej.

Oferujemy:

  • wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia (wraz z premią motywacyjną)
  • dodatkowe świadczenia (m.in. świadczenia pieniężne na święta, karty sportowo-rekreacyjne OK System; dofinansowanie zakupu okularów; świadczenie pieniężne na narodziny dziecka i zawarcie związku małżeńskiego; ubezpieczenie na życie)

Informacje o firmie dostępne na: www.pracujweldisy.pl

Artykuł Sponsorowany

14