POWIAT ŚREDZKI
Echo Średzkie

Pewne zwycięstwo Średzianina w Bolesławcu

Pewne zwycięstwo Średzianina fot.: LZS Średzianin Środa Śląska

W ramach 8. kolejki dolnośląskiej III ligi siatkarzy zawodnicy LZS Średzianin Środa Śląska pokonali pewnie 3:0 wyżej notowany BTS Elektros Bolesławiec. To czwarte zwycięstwo zespołu z Miasta Skarbów w trwającym sezonie.  

Do sobotniego meczu wyjazdowego podopieczni trenera Rafała Jarząbskiego przystępowali podrażnieni ubiegłotygodniową porażką z WKS Volley Wilczyce. Zespół czekał daleki wyjazd do Bolesławca, jednak zapowiadając spotkanie siatkarze spodziewali się ciekawego widowiska. I takie też było, kończąc się przekonującym zwycięstwem gości. MVP sobotniego spotkania został kapitan Średzianina, Roman Nawrocki

BTS Elektros Bolesławiec – LZS Średzianin Środa Śląska 0:3

Skład: Roman Nawrocki (K), Arkadiusz Jutrzenka, Robert Wachuła, Eryk Muzeja, Norbert Kindel, Grzegorz Pyrek, Kacper Jagielski, Wojciech Haratym, Marcin Bartula, Mateusz Janoś, Wojciech Szczurowski, Maciej Żelichowski.
Trener: Rafał Jarząbski

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze zdobycia kompletu punktów na trudnym terenie przeciwnika w Bolesławcu. Ten mecz od początku układał się pod nasze dyktando. Duża liczba dobrych zagrań, mocna zagrywka oraz konsekwentna gra w bloku przyczyniła się do postawienia warunków, które w tym dniu były za wysokie dla naszego przeciwnika. Musimy jednak też wziąć pod uwagę, że drużyna z Bolesławca nie grała w swoim optymalnym składzie, aczkolwiek jak i każda drużyna w lidze, Bolesławiec ma swoje problemy kadrowekomentują spotkanie zwycięzcy rywalizacji.

Mamy trzy punkty, dobrą atmosferę w szatni i przekonanie, że możemy wygrać z każdym. W najbliższą sobotę 27 listopada trudny mecz z aktualnym liderem dolnośląskiej III ligi, zespołem NKS Start Namysłów, który poprzedni sezon grał w drugiej lidze. Będzie ciekawe widowisko. Wszystkich kibiców już teraz zapraszamy na naszą halę przy ulicy Górnej 1 przy szkole podstawowej. Sobota 27 Listopada godzina 17:00. Bądźcie z nami – zapraszają średzcy siatkarze.

Aktualna tabela rozgrywek na oficjalnym portalu ligi [TUTAJ].

echo

0

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE

REKLAMA