POWIAT ŚREDZKI
Echo Średzkie

Zielona Lutynia – rusza sprzedaż nowego osiedla z oferty WPBM „Mój Dom” S.A.

Zielona Lutynia fot.: materiały prasowe

W otoczeniu zieleni, tuż przy Lesie Ratyńskim, rusza budowa nowego osiedla z oferty WPBM „Mój Dom” S.A. 

Inwestycja zlokalizowana przy ulicy Pogodnej we Wróblowicach to kompleks ośmiu budynków wielorodzinnych, w obrębie których powstanie 288 przestronnych i ustawnych mieszkań.

Nowa inwestycja od WPBM „Mój Dom” S.A. to komfortowe, ustawne, o szerokich możliwościach aranżacyjnych mieszkania o zróżnicowanym metrażu od 46 mkw. – Zielona Lutynia to odpowiedź na rosnące zainteresowanie nieruchomościami na przedmieściach – tłumaczy Emil Basta, przedstawiciel WPBM „Mój Dom” S.A. Jak dodaje: – To doskonała opcja dla tych, którzy chcą mieszkać w otoczeniu zieleni, ale i nieopodal miasta. Dzięki dobrej lokalizacji osiedla, w krótkim czasie – samochodem, komunikacją podmiejską czy też pociągiem, dostaniemy się do centrum Wrocławia, gdzie będziemy mogli skorzystać z bogatej oferty kulturalno-rozrywkowej stolicy Dolnego Śląska.

Na terenie osiedla zaprojektowano rozległy teren rekreacyjny dla dorosłych oraz dwa place zabaw dla najmłodszych mieszkańców. W pobliżu inwestycji znajduje się również szkoła oraz sklepy (w miejscowości Lutynia).

Nowa inwestycja realizowana przez WPBM „Mój Dom” S.A. jest wykonana w technologii prefabrykowanej oraz uzupełniająco w tradycyjnej – mieszanej: żelbetowo-murowanej. Ten rodzaj konstrukcji osiedla zapewnia wysoką jakość oraz wydajność.

Zielona Lutynia jest dostępna już od 6518 zł/mkw. Więcej informacji o inwestycji TUTAJ.

mpr

REKLAMA


REKLAMA