POWIAT ŚREDZKI
Echo Średzkie

WPBM „Mój Dom” S.A. wprowadza do sprzedaży nowe osiedle w Miękini

Nowe osiedle w Miękini fot.: mpr

408 mieszkań w siedmiu budynkach wielorodzinnych, 48 lokali mieszkalnych w zabudowie szeregowej, przedszkole oraz lokale usługowe.Nowe, kompleksowe osiedle powstaje na Równinie Wrocławskiej, w malowniczej miejscowości Miękinia.  

Nowa Winnica to komfortowe osiedle w zielonej okolicy. Charakteryzuje je nowoczesna, kameralna zabudowa. Nazwa inwestycji nawiązuje do sąsiadującej winnicy oraz rozległych terenów zielonych. Bogata przeszłość historyczna łączy się tu z nadodrzańskim pięknem przyrody – zapewnia wytchnienie od zgiełku miasta.

Osiedle Nowa Winnica tworzą nowoczesne budynki, lokale usługowe, przedszkole, tereny zielone, place zabaw, ogrodzony wybieg dla psów oraz tereny rekreacyjne nad stawem. Wszystko zaprojektowane z myślą o wygodzie i komforcie przyszłych mieszkańców. Podobnie mieszkania, które charakteryzują się funkcjonalnym i wygodnym układem – tłumaczy Tomasz Bednarek, specjalista ds. sprzedaży w WPBM „Mój Dom” S.A. 

Przemyślana i nowoczesna zabudowa zapewnia komfortowe miejsce do życia, ale i wpisuje się w najnowsze trendy – tzw. projekty mixed-use. – Połączenie różnych funkcji w obrębie osiedla pozwala ograniczyć konieczność przemieszczania się do i po mieście. Inwestycja z lokalnymi sklepami, piekarnią, parkiem czy przedszkolem sprawia, że wszystko możemy załatwić w pobliżu domu. Takie rozwiązanie jest po prostu wygodniejsze – dodaje Tomasz Bednarek.

Osiedle Nowa Winnica zostało zaprojektowane przez architektów z wrocławskiego biura architektonicznego AP Szczepaniak. Planowany termin realizacji inwestycji pierwszego etapu to 30.04.2023 rok.

mpr

REKLAMA