POWIAT ŚREDZKI
Echo Średzkie

Sztuka Restaurant w Środzie Śląskiej kończy swoją działalność

Sztuka Restaurant znika z mapy Środy Śląskiej fot.: Sztuka Restaurant /FB

Dziś za pośrednictwem mediów społecznościowych Mariusz Komenda, właściciel Sztuka Restaurant powiadomił o zamknięciu lokalu od 31 maja br. Czy wróci z nowym przedsięwzięciem?

- Otrzymałem nową propozycję pracy, w której poprowadzę spory projekt, a dzięki temu znajdę czas, aby rozwijać się kulinarnie i wrócić do Was silniejszym, bogatszym o nową wiedzę z nowym przedsięwzięciem w przeciągu dwóch, trzech lat. Do końca marca pracujemy niezmiennie w dotychczasowym formacie - wydawka, uroczystości okolicznościowe. Pod koniec miesiąca poinformujemy Was jak będzie wyglądała nasza praca w miesiącu kwietniu i maju - mamy tam sporo imprez zamkniętych i musimy zastanowić się czy znajdzie się jeszcze czas na standardową wydawkę a’la carte - informuje Mariusz Komenda wraz z rodziną.

- Zachęcamy do wykorzystania voucherów. Zwycięzcy wszystkich WOŚP-owych licytacji oczywiście otrzymają wylicytowane nagrody a my jak tylko zakwitną Lawendy Średzkie spotkamy się na romantycznej kolacji. Na podziękowania przyjdzie jeszcze czas, w ostatnim opiszemy naszą trzyletnią działalność, opowiemy Wam o piekielnych drzwiach i nie tylko… - czytamy dalej na profilu społecznościowym restauracji.

echo

REKLAMA