Sukces sportowy uczniów SP Kostomłoty

Mistrzostwa Powiatu w piłce siatkowej dziewcząt i chłopców fot.: Bogusław Boczniewicz

W Malczycach w dniu 10.03.2023 r odbyły się Mistrzostwa Powiatu w piłce siatkowej dziewcząt i chłopców.

• Malczyc
Dziewczęta i chłopcy z SP w Kostomłotach zajęli bardzo dobre II drugie miejsca. Dziewczęta rywalizowały systemem każdy z każdym wygrywając z Pisarzowicami, Ciechowem i Środą Śląską.
Przegrały mecz z Malczycami 2:1 w setach 15:12,12:15 ,13:15.Chłopcy natomiast zostali podzieleni na 2 grupy wygrali w swojej grupie z Pisarzowicami i Ujazdem Górnym awansując do finału ,gdzie spotkali się z Malczycami.
Po zaciętym i stojącym na wysokim poziomie spotkaniu przegrali 2:0 w setach 15:12,15:13.

Szkołę reprezentowali: Arasimowicz Emilia, Bartkowiak Aleksandra, Chimko Julia, Hynas Nikola, Konieczna Lena, Młodawska Milena, Niżyńska Amelia, Puzio Julia, Bartkowiak Kacper, Dobrzycki Stanisław, Kuzmicz Fabian, Milik Karol, Sierszeń Cyryl, Stanisz i Marcel Szymaniak Jakub.
opiekun: Boczniewicz Bogusław