Już 18 października 2025 roku odbędzie się IV edycja Półmaratonu Piastowskiego – wyjątkowego wydarzenia sportowego, które co roku przyciąga miłośników biegania z całego regionu.
Impreza organizowana jest w Wilkszynie, a start zaplanowano na godzinę 11:00 z boiska ORLIK przy ul. Sportowej.
Wydarzenie odbywa się pod hasłem „Bieg o Puchar Burmistrza Miękini”. Tegoroczna edycja oferuje trzy dystanse:
Półmaraton Piastowski to doskonała okazja do sprawdzenia swoich możliwości, integracji z innymi biegaczami oraz aktywnego spędzenia czasu w pięknych, jesiennych okolicznościach przyrody. Organizatorzy przewidują także atrakcje towarzyszące i zapewniają profesjonalną obsługę wydarzenia.
Patronat nad imprezą objęli m.in. Gmina Miękinia, Sołectwo Wilkszyn, Samorządowy Ośrodek Kultury w Miękini oraz Lasy Państwowe.
Serdecznie zapraszamy wszystkich – zarówno doświadczonych biegaczy, jak i amatorów oraz sympatyków aktywnego stylu życia!
echo
REKLAMA
REKLAMA