W dniach 17 i 18 listopada policjanci ze Środy Śląskiej przeprowadzili dwudniowe, wzmożone działania poszukiwawcze wymierzone w osoby ukrywające się przed organami ścigania.
Akcja została zorganizowana pod nadzorem Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu i oparta na szczegółowych ustaleniach operacyjnych oraz zgromadzonych materiałach. W działania zaangażowani byli funkcjonariusze różnych komórek średzkiej Policji, pracując wspólnie w skoordynowany sposób.
Czynności prowadzone na terenie powiatu średzkiego obejmowały zarówno kontrole miejsc publicznych, jak i sprawdzanie adresów, pod którymi osoby poszukiwane mogły przebywać lub się ukrywać. Policjanci korzystali z dostępnych środków technicznych, a także wsparcia patroli zmotoryzowanych, dbając jednocześnie o zachowanie obowiązujących procedur i zasad bezpieczeństwa.
Efekt? Podczas działań zatrzymano łącznie 5 osób poszukiwanych, w tym 3 z listami gończymi. Wynik ten potwierdza skuteczność konsekwentnych działań Policji, które mają na celu eliminowanie zagrożeń i ograniczanie przestępczości na terenie powiatu.
Funkcjonariusze zapowiadają, że podobne działania będą kontynuowane.
KPP Środa Śląska
REKLAMA
REKLAMA