Ośrodek Sportu i Rekreacji w Środzie Śląskiej ogłosił nabór ofert na najem lokalu gastronomicznego w Średzkim Parku Wodnym.
Nowy operator będzie mógł prowadzić bar lub bistro w jednym z najczęściej odwiedzanych obiektów sportowo-rekreacyjnych w mieście.
Do dyspozycji przyszłego najemcy jest lokal o łącznej powierzchni 127,1 m², w tym ponad 80 m² sali konsumpcyjnej z barem. Dodatkowym atutem jest możliwość uruchomienia letniego ogródka przed obiektem, co szczególnie w sezonie wakacyjnym może przyciągnąć gości odwiedzających basen.
Czynsz za wynajem wynosi 33 zł netto za metr kwadratowy, do czego należy doliczyć koszty mediów.
OSiR oczekuje, że zainteresowani przedsiębiorcy przedstawią własną koncepcję prowadzenia lokalu, zarówno pomysł na menu, jak i charakter miejsca. Wśród wymagań znalazło się także minimum pięcioletnie, udokumentowane doświadczenie w prowadzeniu działalności gastronomicznej oraz gotowość do współpracy z OSiR przy obsłudze wydarzeń i promocji obiektu.
Oferty można składać do 20 marca 2026 roku drogą mailową na adres: biuro@osirsrodaslaska.pl.
Osoby zainteresowane mogą wcześniej obejrzeć lokal i uzyskać szczegółowe informacje w biurze OSiR. Dla przedsiębiorców z branży gastronomicznej to okazja, by prowadzić biznes w miejscu odwiedzanym każdego dnia przez mieszkańców korzystających z basenu i infrastruktury sportowej.
mpr
REKLAMA
REKLAMA