Poważny wypadek ciągnika rolniczego w Bogdanowie. Kierowca trafił do szpitala fot.: Dolnośląskie Alarmowo
Do groźnie wyglądającego wypadku doszło w Bogdanowie w powiecie średzkim. Kierujący ciągnikiem rolniczym, który poruszał się wraz z opryskiwaczem, z nieustalonych dotąd przyczyn zjechał z jezdni. W wyniku zdarzenia pojazd przewrócił się na bok.
Na miejsce skierowano służby ratunkowe. Poszkodowany kierowca doznał obrażeń ciała i został przetransportowany przez zespół ratownictwa medycznego do szpitala.
Ze zdjęć z miejsca zdarzenia wynika, że przewrócony ciągnik oraz opryskiwacz znalazły się poza jezdnią, na poboczu drogi. Siła była na tyle duża, że doszło do znacznych uszkodzeń sprzętu rolniczego.
Okoliczności i przyczyny wypadku będą wyjaśniane przez odpowiednie służby.
echo
REKLAMA
REKLAMA