POWIAT ŚREDZKI
Echo Średzkie

Kolejna inwestycja drogowa w Chwalimierzu

Podpisanie umowy fot.: rfp

Powiat Średzki oraz Gmina Środa Śląska kontynuują poprawę infrastruktury drogowej na swoim terenie.

Dziś podpisana została umowa z firmą Budownictwo i Melioracja Sebastian Szwedo na dokończenie budowy chodnika w miejscowości Chwalimierz.

Wartość zadania wynosi ponad 82 tys. zł. Zgodnie z umową prace mają zostać zakończone do 24 lipca br.

Inwestycja zostanie sfinansowana wspólnie ze środków Powiatu Średzkiego oraz Gminy Środa Śląska. Realizacja zadania poprawi bezpieczeństwo i komfort poruszania się mieszkańców oraz wszystkich użytkowników drogi.

echo

REKLAMA