POWIAT ŚREDZKI
Echo Średzkie

REKLAMA W Echo Średzkie

cennik reklam w serwisie Echo Średzkie

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą reklamową serwisu Echo Średzkie.

Poniższa strona prezentuje standardowe formaty i miejsca reklamowe dostępne na stronach naszego portalu. Są to zarazem najpopularniejsze i jednocześnie niedrogie sposoby promocji. Atrakcyjny system rabatów może dodatkowo obniżyć koszty Państwa kampanii reklamowych. Prezentowany układ miejsc reklamowych jest tylko propozycją, dzięki elastycznemu systemowi zarządzania treścią na specjalne życzenie reklama może znaleźć się tam gdzie Państwo będą sobie tego życzyli.

Reklama u nas to zapewniony dostęp do dziesiątek tysięcy odbiorców. To więcej niż prasa lokalna, a ceny reklamy są znacznie niższe. Internet jest przyszłościowym medium i oferuje doskonałą drogę do poszukiwanych odbiorców i powiększeniu ich liczby. Przekonało się o tym już wielu naszych Reklamodawców, często po pierwszej emisji wznawiając reklamę na kolejne okresy.

Reklama: Angelika Harom, tel. 881 331 022, email: aharom@echosredzkie.pl

Zapraszamy do kontaktu, odpowiemy na każde pytanie. Dane kontaktowe naszych specjalistów znajdą Państwo na stronie Kontakt.

Ostatni numer bezpłatnej gazety

Dane kontaktowe

email: reklama@echosredzkie.pl


Angelika Harom
email: aharom@echosredzkie.pl
tel. 881 331 022


POZOSTAŁE FORMY REKLAMY I USŁUGI

Patronat Medialny

NASZ BANNER na Twojej stronie


Jeśli podoba Ci się nasz serwis, posiadasz swoją własną stronę internetową i chciałbyś poinformować o nas innych możesz zamieścić nasz banner na własnej stronie www. Poniżej znajdują się kody HTML, które należy wstawić w miejsce strony, w którym ma się pojawić nasz banner. Wystarczy tylko wybrać jeden z nich i wkleić odpowiedni kod.

Echo Średzkie

KOD DO WSTAWIENIA

<a href="http://www.echosredzkie.pl" target="_blank"><img src="http://www.echosredzkie.pl/img/logo_em_200x50.gif" alt="Echo Średzkie" /></a>

 

Echo Średzkie

KOD DO WSTAWIENIA

<a href="http://www.echosredzkie.pl" target="_blank"><img src="http://www.echosredzkie.pl/img/logo_em_100x25.gif" alt="Echo Średzkie" /></a>