Orzeł Bukówek: Nieudany start

To była pierwsza porażka Orła w tym sezonie fot.: Orzeł Bukówek

Orzeł Bukówek przegrał na inaugurację rundy wiosennej. Była to pierwsza porażka zespołu w tym sezonie, jednak podopieczni Stefana Cielińskiego nadal przewodzą w tabeli.

Zawodnicy z Bukówka mierzyli się z Odrą Słup. W rundzie jesiennej w meczu obu zespołów padł remis. Tym razem lepsi okazali się jednak zawodnicy Odry i wygrali 5:2. Pierwsza połowa zakończyła się wysokim prowadzeniem gospodarzy. Gracze ze Słupa strzelili trzy gole, nie stracili żadnego i na półmetku pojedynku mieli sporą zaliczkę.

Po przerwie sytuacja Orła skomplikowała się jeszcze bardziej – czerwoną kartką ukarany został obrońca Bartłomiej Karpiński i goście musieli grać przez około 30 minut w osłabieniu. Nie przeszkodziło im to w zdobyciu dwóch goli autorstwa Wiktora Cielińskiego i Ireneusza Włodarczyka, jednak ostatnie słowo w pojedynku należało do gospodarzy. Przetrwali oni ataki Orła, strzelili jeszcze dwa gole i ostatecznie pokonali Orła 5:2.

W następnej kolejce piłkarze Stefana Cielińskiego zmierzą się na wyjeździe z Cosmosem Juszczyn.