Wysoka porażka średzkich szczypiornistów

zdjęcie ilustracyjne fot.: sxc.hu

Słabo zainaugurowali sezon piłkarze ręczni KS Środa Śląska. W meczu pierwszej kolejki trzeciej ligi średzianie przegrali z TKS Korona Trzebnica.

W niedzielnej potyczce szczypiorniści z Trzebnicy od pierwszych do ostatnich minut kontrolowali przebieg spotkania i znacząco przewyższali zawodników miejscowych. Po 60. minutach na tablicy świetlnej widniał wynik 22:43. Kibice zobaczyli aż 65 goli, jednak ku ich niezadowoleniu, to goście trafiali do bramki Konrada Groszka znacznie częściej i sukcesywnie powiększali przewagę, która w ostatecznym rozrachunku wyniosła aż 21 goli.

W najbliższą niedzielę przed średzianami kolejne trudne spotkanie. Tym razem rywalem będzie BT Krokus Bystrzyca Kłodzka. Mecz odbędzie się w Środzie Śląskiej.

KS Środa Śląska zagrała w składzie: Konrad Groszek (bramkarz) - Piotr Kruk, Radosław Dziatkiewicz (8 bramek), Piotr Berezowski, Grzegorz Pałaszewski (4), Kacper Skowroński (1), Michał Plesiak (7), Artur Demczuk (1), Grzegorz Domański, Dominik Domański, Bartosz Staśko (1).