POWIAT ŚREDZKI
Echo Średzkie

Radni z gminy Udanin zwyciężyli

Turniej Piłki Nożnej o Puchar Przechodni Przewodniczącego Rady Powiatu w Środzie Śląskiej fot.: MK/Express-Miesjki.pl

Zobacz wszystkie zdjęcia w galerii

W niedzielę 23 stycznia w sali sportowej PZSP nr 1 w Środzie Śląskiej po raz siódmy radni z naszych gmin i powiatu zmierzyli się w Halowym Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Przechodni Przewodniczącego Rady Powiatu w Środzie Śląskiej.

Po zaciętej walce zwyciężyła drużyna z gminy Udanin. Drugie miejsce zajął team radnych z gminy Kostomłoty. Trzecie miejsce na podium zajęli radni  powiatowi. Na czwartej pozycji uplasowała się drużyna z Miękini, a na piątej z Malczyc. Szóste i zarazem ostatnie miejsce zajęli radni ze Środy Śląskiej.
Królem strzelców został zawodnik z Uadnina Grzegorz Okła. Tytuł najlepszego bramkarza zdobył radny z Kostomłotów Jan Szwedo.

Zwycięska drużyna będzie reprezentować nasz powiat w Mistrzostwach Radnych Dolnego Śląska, które odbędą się u nas 19-20 lutego. Zapraszamy mieszkańców powiatu do kibicowania swoim radnym.