POWIAT ŚREDZKI
Echo Średzkie

7 marca zagrają ku pamięci Janusza Borowego

Memoriał Janusza Borowego fot.: EMka.news

7 marca w sali sportowej SP w Środzie Śląskiej odbędzie się turniej piłkarski ku pamięci Janusza Borowego.  Jego organizatorem jest Ognisko TKKF Ziemia Średzka.  

Janusz Borowy był osobą bardzo pozytywną i przez to powszechnie lubianą. Ze Środą Śląską związany był ponad 40 lat. Był wychowawcą wielu pokoleń średzian, zasłużonym działaczem sportowy oraz inicjatorem wielu imprez sportowo-rekracyjnych. Świetnie odnajdywał się w roli komentatora imprez sportowych i bardziej oficjalnych wydarzeń jak bale, polonezy i parady. Nie będzie przesadą stwierdzenie, że wiele imprez pozostało w pamięci dzięki jego osobie.

Aby zawsze o nim pamiętać Ognisko TKKF Ziemi Średzkiej organizuje piłkarski memoriał. Rok temu odbyła się  pierwsza jego edycja. Drugą zaplanowano na sobotę 7 marca. W sali sportowej przy ul. Górnej w Środzie Śląskiej spotkają się zawodnicy 40+. Głównie reprezentaci regionalnych TKKF-ów, ale nie zabraknie też samorządowców (własną drużyn zgłosiła już Gmina Malczyce)   oraz odbojów MLKS Polonia Środa Śląska.

Na memorialne zaprezentuje się też żeńska drużyna Skarby Polonia Środa Śląska. Panie rozegrają mecz towarzyski z reprezentacją startujących drużyn. Turniej rozpoczną się o godzinie 10:00 i już dzisiaj zapraszamy do kibicowania – informuje Zbigniew Radoliński, wiceprezes średzkiego TKKF-u.

 

eska

0

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

REKLAMA