POWIAT ŚREDZKI
Echo Średzkie

Dzięki determinacji i koncentracji 3 pkt. dla KS Środa Śląska

3 pkt. dla KS Środa Śląska fot.: eska

Zobacz wszystkie zdjęcia w galerii

Plan się udał i średzcy szczypiorniści pokonali w sobotę WKS Śląska Forza Wrocław, rewanżując się za pierwszą porażkę w sezonie.

Pierwsza połowa nie zaczęła się zbyt dobrze dla średzian. Młodzi piłkarze ręczni z Wrocławia wyszli na bardzo szybkie prowadzenie 4:1. Nie załamało to jednak naszych szczypiornistów, którzy mozolnie odrabiali straty, a w 13. minucie meczu,  za sprawą Pawła Madeły (6:5), wyszli na pierwsze prowadzenie. Wtedy też trwała świetna seria gospodarzy, którzy zdołali rzucić 5 bramek z rzędu, nie tracąc przy tym żadnej. Szczelna obrona i skuteczna ofensywa sprawiły jednak, że to nasi zawodni schodzili na przerwę zadowoleni, bo z wynikiem 16:12.

Druga część spotkania to kontynuacja dobrej gry. Gorąco zrobiło się dopiero w 49. minucie, kiedy goście zbliżyli się do Środy Śląskiej na zaledwie jedną bramkę (22:21). Końcówka jednak znów należała do KS Środa Śląska, a wisienką na torcie był efektowny karny Dawida Juszczaka, którym ukoronował swój świetny występ tego dnia. Nasz zawodnik pokonał bramkarza ekipy przeciwnej aż 8 razy. Ostatecznie spotkanie zakończyło się wynikiem 28:23.

Brawa dla naszego zespołu! Tym bardziej, że tego dnia wystąpił w mocno okrojonym składzie. 

KS ŚRODA ŚLĄSKA: 
Cichocki - Juszczak 8, Szatkiewicz 6, Szczurkowski 5, Madeła 4, Żygadło 3, Korpacki 1, Barcicki 1, Suska, Marcinkowski, Dzięcioł, Niedźwiecki.

eska

3

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

 • Dzięki determinacji i koncentracji 3 pkt. dla KS Środa Śląska

  2020-02-24 09:14:00

  gość: ~Lokalny

  Proszę mi odpowiedzieć na pytanie. Kto w tej drużynie jest ze Środy Śląskiej? Bo nie kojarzę żadnego nazwiska (może się mylę). Ja rozumiem, że czasami trzeba się wzmocnić zawodnikami z zewnątrz, ale żeby nikogo z miasta nie było??? O co tu chodzi?? Nie lepiej w jakieś sks-y zainwestować te pieniądze.

 • 2020-02-24 10:39:31

  gość: ~obserwator

  @~Lokalny
  Z tego co mi wiadomo, na treningach wszyscy są mile widziani. To od nich zależy, czy chcą przychodzić i grać, czy nie. A miasto dzięki temu, że drużyna grająca pod jego szyldem w końcu zaczęła wygrywać, staje się rozpoznawalne.

 • 2020-02-24 12:16:13

  gość: ~Zawodnik

  ostatnio dodany post

  @~Lokalny
  Byłeś w tej drużynie a następnie zrezygnowałeś z niej, więc teraz nie narzekaj i nie mąć, bo to zawsze wychodziło ci najlepiej!

REKLAMA