POWIAT ŚREDZKI
Echo Średzkie

Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy coraz bliżej. Większość działań odbędzie się w sieci?

Zdjęcie ilustracyjne fot.: mpr

10 stycznia po raz 29. zagra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Wiele wskazuje na to, że w związku z pandemią wiele zaplanowanych wydarzeń nie będzie mogło się odbyć.

Można coraz śmielej przewidywać, że po Nowym Roku nadal będziemy musieli liczyć się ze sporymi obostrzeniami. Ogłoszony wczoraj Narodowy Program Szczepień wiąże się z kilkoma wypowiedziami, które wskazują, że w styczniu nadal nie wrócimy do złagodzonych wytycznych epidemiologicznych.

Pandemia nie jest jeszcze pokonana. Wg wielu medyków styczeń i luty są groźniejsze niż październik i listopad. Mówi się w wielu krajach o 3. fali – mówił podczas wczorajszej konferencji premier Morawiecki. – Musimy mieć na uwadze to, że wirus atakuje. U nas w ostatnich tygodniach sytuacja jest lepsza, ale nie ma co udawać, że wirus jest pokonany i, że sytuacja jest na tyle dobra, że można myśleć o zmianach w kierunku odmrażania – dodawał.

Co zatem z ambitnymi planami i pomysłami przygotowywanymi na 29. Finał WOŚP? Sztab z Miękini uchyla już rąbka tajemnicy, przedstawiając pierwsze pakiety wystawiane na charytatywną licytację.

Wiemy już zatem, że grając z Wielką Orkiestrą nabyć będzie można m.in.:

• „Pudło niespodziankę" od firmy Schumacher Packaging Polska z Krępic, którego cena wywoławcza to 300 zł,

• Voucher na dwugodzinną przejażdżkę tirem od TRANS-DAN Sp. z o.o. ze Źródeł,

• Kosze upominkowe od Delikatesy Kredens z Wilkszyna, kosmetyki od Soda Plus, militarne gadżety od Helikon-Tex, a nawet wymienić okna z firmą Empol.

Ruszyła także #eSkarbonkaWOSP. Zbiórkę środków na zakup sprzętu dla laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy można wesprzeć dorzucając się do wirtualnej puszki.

echo

1

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

  • Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy coraz bliżej. Większość działań odbędzie się w sieci?

    2020-12-22 11:57:14

    gość: ~to ja

    ostatnio dodany post

    "Pilnujcie naszych łóżek!" - napisał szef WOŚP.

REKLAMA