POWIAT ŚREDZKI
Echo Średzkie

Sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Kostomłotach uruchomił eSkarbonkę

Ruszyła zbiórka pieniędzy przez eSkarbonkę fot.: mpr

Tegoroczny 29. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy został przesunięty na 31 stycznia. Wiele sztabów już rozpoczęło zbiórkę pieniędzy online.  

Warto przypomnieć o celach tegorocznego finału WOŚP. - Finał z głową - takie jest hasło przewodnie naszej zbiórki. Tym razem skupiamy się na zakupie sprzętu dla laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy. Jest to już drugi Finał WOŚP dedykowany laryngologii - informują organizatorzy wydarzenia.

Fundacja WOŚP w tegorocznym finale ma zamiar zebrać pieniądze na zakup m.in.: zestawów endoskopów laryngologicznych, endoskopów sztywnych do oceny górnych dróg oddechowych, egzoskopy, lasery diodowe, aparaty USG i RTG oraz polisomnografie do diagnostyki bezdechu sennego.

Kostomłocka eSkarbonka

W tym roku sztaby mają możliwość uruchomienia eSkarbonki. Są to „wirtualne puszki”, dzięki którym kwestujący mogą zbierać datki na rzecz WOŚP online, a darczyńcy mogą się do takiej zbiórki przyłączyć. Taką skarbonkę uruchomił m.in. sztab nr 1353 przy Szkole Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Kostomłotach. - Zachęcamy do zaangażowania się w zbiórkę i wsparcie naszych wolontariuszy - mówi szefowa kostomłockiego sztabu Jadwiga Sroga.

W tej chwili nie ma jeszcze wpłaconej żadnej kwoty. Jednak z pewnością niedługo to się zmieni. Osoby, które chcą wesprzeć kostomłocki sztab zachęcamy do odwiedzenia strony z ich eSkarbonką - link do zbiórki.

echo

1

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

  • Sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Kostomłotach uruchomił eSkarbonkę

    2021-01-09 23:49:25

    gość: ~To ja

    ostatnio dodany post

    "Pilnujcie naszych łóżek!" - napisał szef WOŚP.

REKLAMA