POWIAT ŚREDZKI
Echo Średzkie

Licytacje, eSkarbonka, punkty stacjonarne – sprawdź jak możesz wesprzeć WOŚP ze średzkim sztabem

W tym roku orkiestra zagra dla laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy fot.: mpr

29. Finał WOŚP odbędzie się w niedzielę 31 stycznia. W nadchodzącym tygodniu zapowiadać będziemy wydarzenia, jakie odbędą się tego dnia na terenie powiatu średzkiego.

Na początek chcielibyśmy przypomnieć Wam, jak możecie wesprzeć Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy razem ze średzkim sztabem, za który odpowiedzialni są harcerze z Hufca ZHP Środa Śląska.

Licytacje gadżetów na Allegro

Za pośrednictwem aukcji internetowych na portalu Allegro możecie nabyć oficjalne orkiestrowe gadżety. Znajdziecie tam m.in. kolorowe skarpetki z logiem WOŚP, koszulki, magnes, brelok, ramkę do tablicy rejestracyjnej czy wyjątkowo książkę „Zawierucha w kuchni”, zawierającą przepisy zwycięzcy Master Chefa Rafała Zawieruchy, przekazaną przez Mariusza Komendę.

Wszystkie aukcje znajdziecie w tym miejscu – [KLIK].

eSkarbonka, punkty stacjonarne

Aby dorzucić swój wkład do puszki nie trzeba wychodzić nawet z domu. Sztab średzkiego hufca ZHP uruchomił własną Skarbonkę, na której aktualnie (stan na 24.01.2020 godz. 13.00) znajduje się ponad 16,5 tys. złotych. Szczegóły znajdziecie tutaj – [KLIK].

Jeśli nie jesteście przekonani do płatności elektronicznych już teraz, jeszcze przed 31 stycznia, stacjonarne puszki średzkiego sztabu znajduję się w kilku miejscach w Środzie Śląskiej i Malczycach. Pełna lista punktów poniżej:

  • Dom Kultury w Środzie Śląskiej
  • Sklep Lewiatan w Malczycach
  • Sklep ABC w Malczycach
  • CeKA w Środzie Śląskiej
  • Sztuka Restaurant w Środzie Śląskiej
  • Salon Beauty Room Dominika Stebnicka w Środzie Śląskiej
  • Spółdzielnia Mieszkaniowa, ul. Białoskórnicza 4, Środa Śląska

Zapisy do wydarzeń

Przypominamy również, że trwa przyjmowanie zgłoszeń rodzinnych zespołów zainteresowanych udziałem w grze terenowej w Malczycach (31 stycznia, godzina 12.00). Zapisy maksymalnie 5-osobowych grup przyjmowane są do 25 stycznia lub do wyczerpania liczby miejsc. Zgłoszenia przesyłamy na adres mailowy szczep.malczyce@gmail.com. Muszą zawierać imiona i nazwiska, a także rok urodzenia wszystkich członków zespołu. Wpisowe w grze stanowi dowolna kwota wrzucona do puszki.

O godzinie 13 w Przedmościu odbędzie się "Zjazd na byle czym". Jak wziąć w nim udział? Zbierz 5-osobową drużynę, zgłoś się pod adresem xtreme.biuro@gmail.com, zbuduj pojazd i zjedź z górki. Dobrowolne wpłaty od uczestników mile widziane.

Pamiętacie o zimowym rajdzie rowerowym na trasie Środa Śląska - Udanin - Środa Śląska? Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego każdy zainteresowany proszony jest o zapisanie się pod numerem telefonu 733 220 083 lub poprzez facebookowy profil Centrum Kultury Alternatywnej w Środzie Śląskiej.

O szczegółach niedzielnych wydarzeń informować będziemy niebawem.

echo

0

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

REKLAMA