POWIAT ŚREDZKI
Echo Średzkie

Sprawdź jak wesprzeć Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy ze sztabem z Miękini

29. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się 31 stycznia fot.: mpr

Trwają zapisy na WOŚPowy nordic walking w Bielawie. Wspomóc można w punktach stacjonarnych lub eSkarbonkę, bez wychodzenia z domu, czyli o sztabie z Miękini słów kilka.

Przypominamy, w jaki sposób można wesprzeć 29. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy razem z miękińskim sztabem, za którym stoi 4. Miękiński Szczep Harcerski "Ha2o".

Aby wesprzeć orkiestrę nie trzeba czekać do 31 stycznia. Wpłaty można dokonać poprzez eSkarbonkę. Oficjalną internetową zbiórkę sztabu z Miękinia znajdziecie tutaj - [KLIK]

Środki tradycyjnie do puszki wrzucić można już w punktach stacjonarnych, które znajdziecie w:

 • Agencja opłat Lotto
  ul. Kościuszki 20, Miękinia
 • Sklep Grosz
  ul. Piastowska 2A, Mrozów
 • Delikatesy Kredens
  ul. Marszowicka 12, Wilkszyn
 • Stacja Paliw GAZELA
  ul. Marszowicka 12, Wilkszyn
 • Biblioteka w Miękini
  ul. Kościuszki 43, Miękinia
 • Samorządowy Ośrodek Kultury
  ul. Kościuszki 43, Miękinia

Aktywnie dla WOŚP - nordic walking, morsowanie

Miłośnicy aktywności fizycznej znajdą coś dla siebie już dzień przed finałem. Samorządowy Ośrodek Kultury w Miękini oraz grupa nakijezapraszamy.nw przygotowali marsz nordic w Bielawie. Około 12-kilometrowa trasa prowadzi z przedmieścia Bielawy przez Kalenicę z wieżą widokową. Na miejscu organizatorzy zapewniają serduszkowy medal, "ciacho" czy licytacje dla WOŚP. Zapisy trwają pod adresem https://elektronicznezapisy.pl/event/5447/strona.html

Szczegóły na plakacie poniżej.

W dniu finału, o godzinie 10.00 na stawie w Lenartowicach zbiorą się miłośnicy morsowania. Za każdego uczestnika w wodzie starosta średzki Krzysztof Szałankiewicz i wójt gminy Miękinia Jan Marian Grzegorczyn wpłacą na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy 5 zł za każdego uczestnika w wodzie.

echo

0

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

REKLAMA