POWIAT ŚREDZKI
Echo Średzkie

Kiermasz ciast i przejażdżka maluchem - tak było w Kostomłotach w przeddzień WOŚP

Kostomłoty dla WOŚP fot.: echo

Zobacz wszystkie zdjęcia w galerii

30 stycznia, w przeddzień 29. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Kostomłotach można było wesprzeć tę szlachetną inicjatywę.

W iście zimowej aurze, przed Gminnym Ośrodkiem Kultury w Kostomłotach, można było zakupić domowe wypieki. Pomimo padającego śniegu słodkości bardzo szybko znajdowały nowych właścicieli. Sporo przyjemności sprawił klasyk motoryzacji, Fiat 126p w milicyjnych barwach. Zarówno dzieci, jak i dorośli mieli okazję przejechać się tym wyjątkowym pojazdem.

Składam serdeczne podziękowania wszystkim, którzy wsparli dzisiejszą "słodką sobotę" pod GOK w Kostomłotach. Dziękujemy sołectwom i osobom indywidualnie wspierającym i dostarczający słodkości, osobom, które pakowały ciasta i zajęły się ich dystrybucją - mówi Janina Gawlik, wójt gminy Kostomłoty.

- Dziękujemy mieszkańcom za wsparcie akcji, za Państwa obecność i hojność. Bez Państwa gorących serc i charytatywnego usposobienia dzisiejsza akcja byłaby niemożliwa. Państwu Magdalenie i Damianowi Sieńko z Kątów Wrocławskich dziękujemy za zimowe rajdowanie milicyjnym Fiaciorem. Dzięki Wam ten dzień został urozmaicony i wypełniony atrakcją, która cieszyła dzieci i dorosłych. Puszki wolontariuszy WOŚP pięknie się wypełniły, ciacha sprzedały i wszyscy wróciliśmy do domów pełni satysfakcji - czytamy na profilu Gminy Kostomłoty w mediach społecznościowych.

Zdjęcia z tego wydarzenia znajdziecie TUTAJ.

echo

0

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

REKLAMA