POWIAT ŚREDZKI
Echo Średzkie

Trwa nabór do Młodzieżowego Teatru w CeKA

CeKA fot.: mpr

Rozpoczęły się zapisy do Młodzieżowego Teatru w Powiatowym Centrum Kultury Alternatywnej. Chętni zgłaszać mogą się w każdy poniedziałek w godzinach od 16 do 19.

– Projekt skierowany jest głównie do młodzieży od 14. roku życia, ale też zapraszamy osoby dorosłe. Podczas warsztatów, oprócz tworzenia spektakli, pracować będziecie nad techniką aktorską, dykcją, ekspresją, ruchem scenicznym czy improwizacją. Weźmiecie udział w przeglądach teatralnych, zaprezentujecie wyniki swojej pracy w innych ośrodkach kultury – zapraszają pracownicy CeKA.

Instruktorem grupy jest Małgorzata Pauka – aktorka, absolwentka Wydziału Aktorskiego Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej im. Ludwika Solskiego w Krakowie, Filia we Wrocławiu. W latach 2009 – 2012 uczęszczała do Studium
Musicalowego przy Teatrze Muzycznym Capitol we Wrocławiu. Śpiewa, gra na pianinie.

Zajęcia trwają trzy godziny tygodniowo i są odpłatne. Koszt to 80 zł miesięcznie. Zapisy odbywają się bezpośrednio u instruktora zajęć. Pierwsze warsztaty odbędą się w poniedziałek 22 listopada o godzinie 16 w sali widowiskowej CeKA przy ul. Przyszkolnej 3 w Środzie Śląskiej.

echo / CeKA

2

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE

 • Trwa nabór do Młodzieżowego Teatru w CeKA

  2021-11-21 09:34:20

  gość: ~mieszkaniec

  Podziękowania od mieszkańców dla władz powiatu - artykuł sponsorowany
  Szanowna redakcjo...co to za gremium dziękowało na łamach gazety i kto sponsorował ten artykuł. Brak możliwości umieszczenia komentarzy pod artykułem.

 • 2021-11-22 10:52:25

  gość: ~Marek

  ostatnio dodany post

  @~mieszkaniec
  Jarek był i Pinokio

REKLAMA