POWIAT ŚREDZKI
Echo Średzkie

Praca w Integart Sp. z o.o. Poszukiwany specjalista ds. administracyjno-finansowych

Praca w Integart Sp. z o.o. fot.: echo/mpr

Firma Integart Sp. z o.o., działająca na polskim rynku od ponad 20 lat to jeden z największych dystrybutorów mediów i urządzeń do druku, łączący doświadczenie i najlepsze tradycje polskiego biznesu z nowoczesnym sposobem zarządzania.

Kapitałem naszej firmy są wykwalifikowani profesjonaliści, współtwórcy sukcesu Integart Sp. z o.o. Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

SPECJALISTA DS. ADMINISTRACYJNO-FINANSOWYCH

Miejsce pracy: Błonie, Wrocław, Środa Śląska

Opis stanowiska:

  • przygotowywanie raportów i analiz dla kierownika działu finansowego,
  • kontrola finansowa i wewnętrzny controlling,
  • utrzymywanie kontaktów z instytucjami finansowymi.
  • prowadzenie zgodności rozliczeń odbiorców i dostawców
  • tworzenie przelewów krajowych i zagranicznych oraz kompensat,
  • wprowadzanie do systemu wyciągów bankowych,
  • tworzenie refaktur oraz not korygujących,
  • ewidencja not odsetkowych,
  • kontrolowanie wezwań do zapłaty,
  • przygotowywanie wniosków do banków  i innych urzędów,
  • tworzenie pism formalnych i udzielanie odpowiedzi na pisma z urzędów, banków i instytucji finansowych,
  • ewidencja delegacji krajowych i zagranicznych
  • współpraca z kancelaria prawną, w tym: zgłaszanie firm do odzyskania należności na drodze sądowej, monitorowanie spraw prowadzonych przez kancelarię, informowanie o wpłatach pozyskanych na drodze postepowań sądowych i komorniczych,

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku – minimum rok
  • bardzo dobrą organizację pracy;
  • dokładność, szczegółowość, odpowiedzialność i zaangażowanie w codzienne obowiązki;
  • dbałość o wysoką jakość kontaktów z kontrahentami, klientami wewnętrznymi oraz zewnętrznymi;
  • znajomość obsługi programu Comarch CDN XL.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie;
  • realny wpływ na ścieżkę kariery oraz szansę rozwoju;
  • bogaty pakiet socjalny;
  • pracę w gronie profesjonalistów.

Kontakt: kadry@integart.com.pl

W wysyłanych aplikacjach prosimy o zamieszczenie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Integart Sp. z o.o. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

Aplikując na ogłoszenie wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Integart Sp. z o. o., jako administratora, danych osobowych zawartych w Twoim zgłoszeniu rekrutacyjnym na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę. Zgoda obejmuje dodatkowe dane osobowe, które nie zostały wskazane w Kodeksie pracy lub innych przepisach prawa (np. Twój wizerunek, zainteresowania). Dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych przepisach prawa (m.in. Twoje imię, nazwisko, miejsce zamieszkania lub adres do korespondencji, doświadczenie zawodowe, wykształcenie) przetwarzamy na podstawie przepisów prawa. Jeżeli nie chcesz, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane o Tobie, nie umieszczaj ich w swoich dokumentach.

Masz prawo zażądać dostępu do treści danych, które Cię dotyczą: poprawić je, zaktualizować, sprostować, przenieść, usunąć lub ograniczyć ich przetwarzanie. Możesz też wnieść sprzeciw wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. Zawsze masz prawo do wycofania wyrażonej zgody. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania Twoich danych sprzed wycofania zgody. Jeśli masz wątpliwości, czy Twoje dane są prawidłowo przetwarzane przez Integart Sp. z o.o.  to możesz wnieść skargę do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

artykuł sponsorowany