POWIAT ŚREDZKI
Echo Średzkie

Praca w Armacell Poland. Poszukiwany pracownik magazynu i operator produkcji

Praca w Armacell Poland w Środzie Śląskiej fot.: mpr

Armacell Poland Sp. z o.o. lider na rynku izolacji technicznych w związku z intensywnym rozwojem poszukuje kandydatów na stanowiska pracownik magazynu i operator produkcji. Firma ofertuje nowe atrakcyjne stawki brutto na start!

PRACOWNIK MAGAZYNU

Miejsce pracy: Środa Śląska

Jesteś osobą poszukującą nowych doświadczeń, chcesz nauczyć się czegoś nowego? Dołącz do nas!

Zakres obowiązków:

  • przyjmowanie towarów do magazynu (weryfikacja jakościowa i ilościowa),
  • kompletowanie, wydawanie i wysyłka towarów z magazynu,
  • obsługiwanie magazynowego systemu informatycznego (w tym skanera),
  • przygotowanie i obieg dokumentów związanych z pracą na magazynie,
  • prace związane z rozładunkiem i załadunkiem towarów,
  • dbanie o porządek na stanowisku pracy oraz na podległym obszarze magazynu.

Wymagania:

  • mile widziane uprawnienia do obsługi wózka widłowego,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • wysoka motywacja do pracy,
  • sumienność i dokładność,
  • odpowiedzialność.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze godzin,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie:
    • od 4150 zł brutto – na start bez uprawnień UDT (w tym premie miesięczne)
    • od 4500 zł brutto – na start z uprawnieniami UDT (w tym premie miesięczne)
  • Dodatkowe benefity m.in. Premia za polecenie pracownika 1500 zł, dodatki świąteczne i mikołajkowe, bilety na imprezy kulturalno-sportowe, wyprawka szkolna dla dzieci, owocowe czwartki, opieka medyczna LuxMed dla pracownika i rodziny, ubezpieczenie grupowe.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV drogą mailową z pisemną zgodą na przetwarzanie danych osobowych dla celów rekrutacji (zgodnie z
Ustawą o Ochronie Danych Osobowych).

rekrutacja@armacell.com
Tel : 693-901-436

Armacell Poland Sp. Z o.o.
Ul. Targowa 2,
55-300 Środa Śląska

OPERATOR PRODUKCJI

  • Obsługa maszyn i urządzeń znajdujących się w obszarze produkcyjnym,
  • Rozliczanie produkcji,
  • Dbałość o jakość produktu,
  • Monitorowanie procesu produkcyjnego,
  • Zaangażowanie i motywowanie innych pracowników do dbałości o bezpieczeństwo w miejscu pracy i doskonalenie standardów.

Wymagania:

  • Wykształcenie min. zawodowe,
  • Doświadczenie w obsłudze urządzeń produkcyjnych ( mile widziana obsługa extrudera),
  • Obsługa drukarek,
  • Znajomość przebiegu procesów produkcyjnych,
  • Swobodne korzystanie z oprogramowania Office,
  • Kreatywne podejście do rozwiązywania problemów produkcyjnych,
  • Odpowiedzialność w podejmowaniu decyzji,
  • Chęć rozwoju zawodowego,
  • Dyspozycyjność.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze,
    • Od 4600 zł brutto – na start (w tym premie miesięczne)
    • Od 4900 brutto – po 3 miesiącach (w tym premie miesięczne)
  • Dodatkowe benefity m.in. premia za polecenie pracownika 1500 zł, dodatki świąteczne i mikołajkowe, bilety na imprezy kulturalno-sportowe, wyprawka szkolna dla dzieci, owocowe czwartki, opieka medyczna LuxMed dla pracownika i rodziny, grupowe ubezpieczenie.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV drogą mailową z pisemną zgodą na przetwarzanie danych osobowych dla celów rekrutacji (zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych).

Artykuł Sponsorowany