POWIAT ŚREDZKI
Echo Średzkie

Praca w Eldisy Polska. Poszukiwani pracownicy magazynu

Praca w Eldisy Polska fot.: mpr

Firma Eldisy Polska Sp. z o.o. produkująca uszczelki gumowe i pochodne produkty dla branży automotive, budowlanej i agd poszukuje doświadczonego kandydata na stanowiska magazynier: pracownik biurowy oraz na obszarze wysyłek.

Magazynier (K/M)
(pracownik biurowy)

Miejsce pracy: Komorniki k. Środy Śląskiej

Główne zadania:

  • księgowanie raportów produkcyjnych, wyrobów gotowych,
  • cotygodniowe kontrole FiFo wydań na produkcji i w obszarze wysyłek,
  • inwentaryzacje wewnętrzne,
  • monitorowanie stanów magazynowych,
  • prowadzenie dokumentacji przychodzących przesyłek zarówno od zewnętrznych zaopatrzeniowców, jak i wewnętrznych.

Naszym pracownikom oferujemy:

  • wynagrodzenie zasadnicze z premią regulaminową,
  • dodatkowe świadczenia (m.in. świadczenia pieniężne na święta; karty sportowo-rekreacyjne OK System; dofinansowanie zakupu okularów; świadczenie pieniężne na narodziny dziecka i zawarcie związku małżeńskiego; ubezpieczenie na życie),
  • program rekomendacji pracowniczej – za polecenie pracownika do pracy oferujemy 1 800,00 ,
  • możliwość realizacji własnych pomysłów,
  • nagrody finansowe za doskonalenie i usprawnianie przedsiębiorstwa,
  • pracę w przyjaznej atmosferze.

Informacje o firmie dostępne na: www.pracujweldisy.pl

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na maila: rekrutacja@eldisy.pl.

Więcej informacji możecie Państwo uzyskać pod nr tel. 71 397 64 13.

Magazynier (M/K)
(obszar wysyłek)

  • załadunki/rozładunki aut towarowych,
  • kompletacja wysyłek,
  • kontrola zgodności przed załadunkiem,
  • utrzymywanie porządku na obszarze,
  • udział w inwentaryzacjach.

Wymagania:

  • doświadczenie w obsłudze wózka widłowego – uprawnienia UDT,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • gotowość do pracy w systemie 2 – zmianowym (06-14, 14-22).

  • program rekomendacji pracowniczej – za polecenie pracownika do pracy oferujemy 1 800,00 zł,

artykuł sponsorowany