POWIAT ŚREDZKI
Echo Średzkie

Podczas Letniego Pikniku Rowerowego dokonano otwarcia wiat rekreacyjno-turystycznych w Dębkach

Letni Piknik Rowerowy fot.: Gmina Udanin

Zobacz wszystkie zdjęcia w galerii

"Doskonała pogoda, duża frekwencja, przepiękne widoki" - tak organizatorzy podsumowują Letni Piknik Rowerowy, który odbył się w miniony weekend w gminie Udanin. Była to również okazja do otwarcia nowych wiat rekreacyjno-turystycznych.

Uczestnicy rajdu rowerowego przemierzyli trasę z Udanina do Konar, by w Dębkach oficjalnie otworzyć klimatyczne wiaty, które uatrakcyjnią szlaki rowerowe w tej części gminy. Na mecie pikniku wraz z wójtem Wojciechem Płaziukiem stawili się także posłanka Agnieszka Soin, nadleśniczy Piotr Wierzbicki czy radny Daniel Hurlak. Zwieńczeniem pikniku było wspólne grillowanie.

- Dziękujemy organizatorom oraz OSP KSRG Udanin za zabezpieczenie operacyjno-medyczne - podsumowuje Gmina Udanin.

- Od dwóch lat podczas spotkań z Nadleśniczym Jawor zabiegałem o to, aby na Dębkach w lesie pokazać piękno naszej gminy. Piękne miejsce, w którym można rekreacyjnie spędzić czas, słuchając śpiewu ptaków, oglądając piękno naszej gminy. Dziękuję Panu wicewojewodzie Bogusławowi Szpytma i nadleśniczymu za wsparcie mojej wizji. Zapraszam mieszkańców gminy Udanin i województwa dolnośląskiego do odwiedzenia tego pięknego miejsca - komentuje Wojciech Płaziuk, wójt gminy Udanin.

Echo Średzkie

REKLAMA