POWIAT ŚREDZKI
Echo Średzkie

Dziś kolejne zabawy w ramach "Lata z komarami" w Malczycach

"Lato z komarami" w Malczycach fot.: Echo Średzkie

Zobacz wszystkie zdjęcia w galerii

Na terenie placu zabaw przy ul. 1-go Maja w Malczycach w każdy piątek odbywa się tzw. "Lato z komarami", czyli czterogodzinna impreza z zabawami przeznaczonymi dla dzieci. Dziś od 14.00 kolejny raz przygotowane zostaną atrakcje dla najmłodszych.

W ubiegły piątek nie zabrakło waty cukrowej i pączków, tradycyjnego już dmuchańca, zabaw i kurtyny wodnej przygotowanej przez strażaków-ochotników. Jak zapowiadają organizatorzy również w dzisiejsze popołudnie nie zabraknie atrakcji dla najmłodszych. Po raz kolejny animatorki poprowadzą gry i zabawy. Start o godzinie 14.00.

Nowa nawierzchnia na placu zabaw

Wokół urządzeń na placu zabaw przy 1-go Maja pojawiła się nawierzchnia poliuretanowa. - Był żwir, który mógł pokaleczyć kolana, a będzie miękkie podłoże gumowe. Trwa modernizacja placu zabaw przy ul. 1-go Maja. Gmina i Sołectwo Malczyce wspólnie realizują ten projekt. Codziennie w tym miejscu bawią się dzieci, a w piątki wakacyjne jest ich bardzo dużo. W te dni trwa akcja „Lato z komarami”. Dlatego też ten plac zabaw jest szczególnym miejscem dla każdego dziecka z naszej Gminy, które nie wyjechało na wakacje - informował wczoraj Andrzej Niemiec, wójt gminy Malczyce.


Fot. FB Andrzej Niemiec

echo

REKLAMA