POWIAT ŚREDZKI
Echo Średzkie

Starosta spotkał się z przedstawicielami Winnic Jaworek z Miękini

Spotkanie w siedzibie Starostwa Powiatowego fot.: mpr

Kilka dni temu starosta powiatu Krzysztof Szałankiewicz spotkał się w swoim gabinecie z Marią Jaworek i Kacprem Banasiem - przedstawicielami Winnic Jaworek. Tematem rozmów była współpraca i połączenie działań promocyjnych.

Jedną z najnowszych inicjatyw Winnic jest Festiwal Wine Jazz. Wydarzenie obejmuje cykl trzech koncertów. W inauguracyjnym koncercie 23 lipca wystąpił The Cuban Latin Jazz z Roland Abreu. Rytmy kubańskiego jazzu oczarowały zebranych.

W najbliższym czasie przed miękińską publicznością zaprezentują się równie znani i cenieni artyści - Tantfreaky (27 sierpnia) oraz Kuba Stankiewicz z Grażyną Auguścik (28 sierpnia)

Wszyscy muzycy koncertują w pięknej scenerii winnicy, a udział w wydarzeniu można połączyć ze zwiedzaniem i degustacją win.
Podczas rozmów w starostwie strony wymieniły się swoimi doświadczeniami w organizacji koncertów i pozytywnie odniosły się do współpracy przy przyszłorocznej edycji Festiwalu. - Możemy zagwarantować, że miłośnicy dobrej muzyki będą bardzo zadowoleni - informuje starosta.

rfp - Powiat Średzki

REKLAMA


REKLAMA