POWIAT ŚREDZKI
Echo Średzkie

Praca w Eldisy Polska. Poszukiwany elektromechanik, magazynier i lakiernik

Praca w Eldisy Polska fot.: mpr

Zajmujemy się produkcją uszczelek do przemysłu motoryzacyjnego i AGD. Naszymi odbiorcami są m.in.: Audi, Volkswagen, BMW, Porsche, Rolls-Royce, Miele, B/S/H.

Do naszej fabryki w Komornikach k/Środy Śląskiej poszukujemy pracowników na następujące stanowiska:

ELEKTROMECHANIK

Główne zadania:

  • Zapewnienie sprawności maszyn i awarii, usuwanie wad i usterek w celu zapewnienia sprawnego procesu produkcji,
  • Dokonywanie przeglądów, napraw i konserwacji maszyn i urządzeń zgodnie z dokumentacją techniczną,
  • Diagnostyka stanu technicznego maszyn i urządzeń,
  • Montaż i demontaż części i zespołów urządzeń, przeprowadzanie weryfikacji części oraz naprawy.

Wymagania:

  • Minimum zawodowe techniczne o specjalności mechanika, mechatronika lub elektromechanika,
  • Minimum 2-letnie doświadczenie w dziale utrzymania ruchu,
  • Znajomość budowy maszyn i urządzeń,
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej,
  • Gotowość do pracy zmianowej,
  • Uprawnienia elektryczne.

Oferujemy:

  • dodatkowe świadczenia (m.in. karty sportowo-rekreacyjne OK System; dofinansowanie zakupu okularów; świadczenie pieniężne na narodziny dziecka i zawarcie związku małżeńskiego; ubezpieczenie na życie)
  • program rekomendacji pracowniczej – za polecenie pracownika do pracy oferujemy 1 800,00 zł,
  • możliwość realizacji własnych pomysłów,
  • nagrody finansowe za doskonalenie i usprawnianie przedsiębiorstwa,
  • pracę w przyjaznej atmosferze,
  • dostęp do profesjonalnych szkoleń i wydarzeń branżowych.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na maila: rekrutacja@eldisy.pl

Więcej informacji możecie Państwo uzyskać pod nr tel. 71 397 64 13.

MAGAZYNIER

Obowiązki na stanowisku:

  • zaopatrywanie produkcji w materiały zgodnie z zasadami obowiązującymi w magazynie,
  • załadunki/rozładunki aut towarowych,
  • księgowanie skanerem ruchów materiałowych w SAP,
  • wystawianie dokumentów wydania/zwrotu z obszarów magazynu/produkcji,
  • udział w inwentaryzacjach.

Wymagania:

  • posiadanie uprawnień UDT,
  • doświadczenie w obsłudze wózka widłowego,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • gotowość do pracy w systemie 3 -zmianowym.

Naszym pracownikom oferujemy:

  • wynagrodzenie zasadnicze z premią regulaminową,
  • dodatkowe świadczenia (m.in. świadczenia pieniężne na święta; karty sportowo-rekreacyjne OK System; dofinansowanie zakupu okularów; świadczenie pieniężne na narodziny dziecka i zawarcie związku małżeńskiego; ubezpieczenie na życie),
  • wsparcie w zdobyciu uprawnień UDT.

OPERATOR MASZYN PRODUKCYJNYCH - LAKIERNIK
na obszarze produkcji nowych profili

  • Obsługa paneli operatorskich,
  • Doświadczenie w pracy z lakiernią automatyczną, ewentualnie obsługą maszyn automatycznych,
  • Przygotowanie elementów stalowych oraz aluminiowych do lakierowania poprzez użycie odpowiednich narzędzi oraz środków.

  • premie i dodatkowe nagrody pieniężne,
  • pracę w przyjaznej atmosferze.

artykuł sponsorowany