POWIAT ŚREDZKI
Echo Średzkie

"Coraz Bliżej Święta" - Jarmark Bożonarodzeniowy z Powiatowym Centrum Kultury Alternatywnej

"Coraz Bliżej Święta" fot.: Echo Średzkie

Coraz bliżej święta... Pod takim tytułem organizujemy nasz pierwszy Jarmark Bożonarodzeniowy. I wierzcie nam: będzie się działo!

Zgłosiło się już 25 wystawców z przeróżnymi produktami: stroikami, ciastami, grzańcami, skrzatami, bałwankami, biżuterią, aniołkami, ozdobami i innymi cudownościami! Zapraszamy jednak kolejnych! Do Waszej dyspozycji oddajemy CAŁE CENTRUM - każdy nasz zakątek w środku i na zewnątrz.

Stoiska będą ustawione zarówno na parkingu przed budynkiem, jak i na sali widowiskowej. W pracowniach zaplanowaliśmy dla Was warsztaty świąteczne (szczegóły wkrótce). Na scenie wystąpią: Średzka Scena Musicalowa, Music Booth oraz Minęło Band - oczywiście w świątecznych aranżach. Pojawi się także Mikołaj oraz jego pomocnicy. Dodatkowo odsłonimy malowidło ścienne, nad którym od dłuższego czasu dzielnie pracuje nasza zdolna młodzież (parter Centrum). Dowiemy się również kto wykonał najciekawszą, alternatywną choinkę oraz najpiękniejszy piernik (szczegóły i regulamin konkursów opublikujemy za dni kilka).

Na zewnątrz dodatkowo odbędzie się konkurs kulinarny organizowany przez Powiat Średzki. Towarzyszyć nam będą Drogowi Mikołajowie ze swoimi ciężarówkami (tak, będziecie mogli do nich wsiąść). Chłopaki zbierają fundusze na rzecz Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego im. J. Korczaka w Środzie Śląskiej i my im mocno w tym kibicujemy! W hali sportowej trwać będzie finał Szlachetnej Paczki!

Nad kolejnymi atrakcjami jeszcze pracujemy.

PCeKA

REKLAMA