POWIAT ŚREDZKI
Echo Średzkie

Spot promujący Dolny Śląsk

Dolny Śląsk fot.: umwd.dolnyslask.pl

23 lutego w Dolnośląskim Centrum Filmowym po raz pierwszy wyświetlono film otwierający kampanię promocyjną "Dolny Śląsk. Nie do opowiedzenia. Do zobaczenia."

O filmie opowiedział Rafał Jurkowlaniec.

Na próżno w nim szukać perełek z terenu powiatów ząbkowickiego, kłodzkiego czy średzkiego. Są mury, są podziemia, są nawet jeziora, ale brak w nim też dolnośląskich gór. Mimo to, spot sam w sobie jest przyjemny - miły dla oka i ucha.

Express-Miejski.pl

4

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE

 • Spot promujący Dolny Śląsk

  2012-03-02 00:55:09

  Express-Miejski.pl

  23 lutego w Dolnośląskim Centrum Filmowym po raz pierwszy wyświetlono film otwierający kampanię promocyjną "Dolny Śląsk. Nie do opowiedzenia. Do zobaczenia."

 • 2012-03-04 11:51:22

  gość: ~xyz

  Szkoda, że żaden z przedstawicieli powiatu czy gminy Ząbkowickiej nie potrafił zadbać o to, aby któryś z rodzimych obiektów zaistniał w takim klipie. Niewielkie miasteczko, dużo biedniejsze i dużo mniejsze w porównaniu z naszym - Głuszyca pokazało się w tym materiale z dobrej strony. Zastanówmy się - który z dobrych ząbkowickich managerów/urzędników pracuje właśnie w tamtej miejscowości ?

 • 2012-03-05 09:00:48

  gość: ~kris

  ciekawe jest tez to ze spot zostal zamowiony przez marszalka wojewodztwa ktory jest z PO, jak nasz burmistrz z PO i starosta z PO.

  Kotowicz ktory jest wice burmistrzem Gluszycy nie jest z PO a jednak udalo im sie wypromowac Głuszyce w całej polsce!!

 • 2012-03-09 10:34:37

  gość: ~zawiedziony

  Starosta kłodzki M. Awiżeń z PO , ale że ciepłe kluchy , mało kreatywny , typowy urzędnik , a nie menedżer , to i Ziemia Kłodzka w reklamówce też przepadła.

 • 2012-03-09 21:47:37

  gość: ~stan

  ostatnio dodany post

  hahahahahah ale się ubawiłem "Kotowicz ktory jest wice burmistrzem Gluszycy .....a jednak udalo im sie wypromowac Głuszyce w całej polsce!!" No proszę jaki reformatorski-promotor! Ale już niedługo, bo ludziska w Głuszycy obecną władzę chcą pogonić w referendum. I na pewno nie są wdzięczni za aż taką promocję. Gdyby Kotowicz i spółka tak dobrze promowali Głuszycę, to by chociaż dostali dofinansowanie z Euroregionu Glacensis. POZA TYM SIEDZIAŁ W ZĄBKOWICACH 4 LATA I TAK WYPROMOWAŁ ZĄBKOWICE, ŻE JUŻ TYLKO W GÓRNEJ WOLCIE i SRI LANCE NAS JESZCZE NIE ZNAJĄ. No proszę a w Głuszycy jednak potrafił od razu ...hahahahaha (dobre). Obecnośc Głuszycy w spocie wygląda na czysty przypadek. Nie znalazło się w nim dużo piękniejszych miejsc od Głuszycy, abstrahując już o Ząbkowicach czy naprawdę ładnej Ziemi Kłodzkiej.

  PS. Jak K. Figzał szedł do Niemczy na vice to Kotowicz grzmiał, że jak tak można "opuszczać" w potrzebie Ząbkowice i rezygnować z mandatu radnego....po czym sam Kotowicz taki numer wywala po 4 latach idąc na vice w Głuszycy...a fuj, co za obłuda....

REKLAMA