POWIAT ŚREDZKI
Echo Średzkie

Kursanci chodzą po rozgrzanym węglu

Współorganizatorka szkoleń Małgorzata Porochońska fot.: bom

We Wrocławiu rusza Europejski Klub Ludzi Sukcesu EKLS, który organizuje różne kursy w zakresie poprawienia wizerunku swojej firmy lub promocji własnej osoby.

W trakcie szkoleń uczestnicy chodzą po rozgrzanym węglu, po potłuczonym szkle oraz łamią groty strzał na gardle. Wszystko po to, aby przełamać swoje lęki i opory. Szefem klubu jest Michał Kołtyś, absolwent Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, który od 15 lat zajmuje się organizacją szkoleń. Trener jest pilotem samolotowym i maratończykiem. Przez 10 lat ćwiczył karate kyokushin. Wcześniej w stolicy prowadził EKLS.

- We Wrocławiu ruszy akademia sukcesu. Uczestnicy będą uczyć się technik szybkiego zapamiętywania, mowy ciała oraz profesjonalnego prowadzenia konferencji. Dowiedzą się, jak budować swój wizerunek w biznesie – tłumaczy Małgorzata Porochońska, współorganizatorka kursów.

Zajęcia we Wrocławiu mają być cykliczne. W trakcie organizowane będą też 3-dniowe wyjazdy. Po zakończeniu szkoleń uczestnicy dostaną specjalne certyfikaty. Więcej na www.ekls.eu

bom

1

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

 • Kursanci chodzą po rozgrzanym węglu

  2012-05-15 17:10:16

  bom

  We Wrocławiu rusza Europejski Klub Ludzi Sukcesu EKLS, który organizuje różne kursy w zakresie poprawienia wizerunku swojej firmy lub promocji własnej osoby.

 • 2012-05-15 17:25:37

  gość: ~VB

  ostatnio dodany post

  Jak to jest, że Klub działa już we wszystkich większych miastach Polski, a dopiero teraz otwiera się na Wrocław?

REKLAMA