Pogoń Miękinia - Muchobór Wrocław 3:0 fot.: echosredzkie.pl
Wiele ciekawych spotkań odbyło się w miniony weekend, a kibice tradycyjnie nie mogli narzekać na niedobór bramek.
Po zwycięstwie w ubiegłej kolejce gorycz porażki musieli przełknąć zawodnicy Mechanika Brzeziny, którzy obecnie zajmują miejsce w środku tabeli IV ligi. W okręgówce punktami zrównały się średzka Polonia i malczycka Odra. Najważniejszymi wydarzeniami serii gier A klasy było trzecie z rzędu zwycięstwo Zielonych Rakoszyce, cenne trzy punkty Pogoni Miękinia i strzelanina w derbach gminy Udanin pomiędzy Gościsławiem a Różaną.
Poniżej komplet wyników.
IV liga, grupa: dolnośląska (wschód)
8. kolejka
Nysa Kłodzka - Mechanik Brzezina 4:1
Klasa okręgowa, grupa: Wrocław
8. kolejka
Wiwa Goszcz - Polonia Środa Śląska 2:2
KS Żórawina - Odra Malczyce 2:1
Klasa A, grupa: Wrocław I
5. kolejka
Zieloni Rakoszyce - Ambrozja Bogdaszowice 2:0
Victoria Orzeszków - Zjednoczeni Szczepanów 3:2
Polonia Bielany Wrocławskie - LKS Ciechów 4:1
LZS Osiek - Odra Lubiąż 1:1
Klasa A, grupa: Legnica II
5. kolejka
Tęcza Kwietno - Błękitni Koskowice 0:2
Zjednoczeni Gościsław - Wilki Różana 0:9
Klasa B, grupa: Wrocław I
5. kolejka
Odra Uraz - Czarni Białków 1:2
Klasa B, grupa: Wrocław VII
3. kolejka
LKS Sadków - KS Piotrowice 3:4
Klasa B, grupa Wrocław VIII
4. kolejka
Błękitni Chwalimierz - Odra Słup 9:4
Maślice Wrocław - Orzeł Bukówek 2:3
Dromex Piersno - Pagel Komorniki 1:6
Błyskawica Lenartowice - Piast Lutynia 3:1
Zorza Wilkszyn - Sporting Wrocław 4:1
Zjednoczeni Łowęcice - Wulkan Ogrodnica 5:3
klasa B, grupa Legnica III
4. kolejka
Pogoń Dębice - Krokus Kwiatkowice 1:11
Czarni Golanka Dolna - Polgeo Lusina 0:9
Zryw Chełm - Cicha Woda Tyniec Legnicki 1:8
Orzeł Konary - Korona Kawice 3:3
Iskra II Kochlice - Gama Ujazd Górny 9:5
Polder-a Damianowo - Orzeł Pichorowice 3:0
Klasa C: Środa Śląska
4. kolejka
Piast Przedmoście - Huragan Mrozów ???
Kusy Pogalewo Wielkie - Błyskawica II Lenartowice 4:2
Odra Rzeczyca - Czarni Kulin 4:4
KS Rusko - Jeziorka Zakrzów 0:4
OSP Krzydlina Mała - Iskra Proszków 7:1
Solen Zabłoto - pauza
IV liga kobiet, grupa dolnośląska
2. kolejka
Ślęza II Wrocław - Skarby Polonia Środa Śląska 8:0
echo