POWIAT ŚREDZKI
Echo Średzkie

Prezentacja możliwości samochodów elektrycznych Tesla w Ciechowie

Prezentacja Tesli fot.: Echo Średzkie

Zobacz wszystkie zdjęcia w galerii

W 2016 w Kostomłotach uruchomiono stację ładowania do samochodów Tesla. Wczoraj kolejny raz mogliśmy od środka poznać jego możliwości dzięki właścicielom firmy Just Car.

28 kwietnia odbył się pokaz Tesli. W firmie Just Car pracownik firmy autaelektryczne.pl prezentował możliwości dwóch modeli samochodu Tesla. Można było skorzystać z okazji i przetestować auto na trasie, poznać od środka i przekonać, jak się ładuje, jak wygląda taka procedura i jaki jest tego koszt. Najbardziej zainteresowani mieli okazję porozmawiać z właścicielem pojazdu i podpytać o szczegóły. 

- Jesteśmy pod bardzo dużym wrażeniem obu samochodów. Nie spodziewałam się, że auto elektryczne może mieć tak duży zasięg i takie osiągi. Ładowanie zajęło pół godziny, a koszt był niski. Jest to samochód przyszłości. Jestem pod ogromnym wrażeniem technologii i wyposażenia - komentuje jedna z uczestniczek spotkania.

Organizatorem prezentacji była firma Just Car. Na przybyłych gości czekał poczęstunek i napoje. - Dziękujemy za tak liczne przybycie i za ciepłe słowa. Na szczęście pogoda dopisała. Mam nadzieję, że jeszcze nie raz zorganizujemy tego typu prezentację - mówia Pani Justyna, właścicielka firmy Just Car z Ciechowa.

echo

4

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

 • Prezentacja możliwości samochodów elektrycznych Tesla w Ciechowie

  2021-04-29 12:05:17

  gość: ~Maciek

  Szkoda, że nie było żadnej informacji wcześniej... :(

 • 2021-04-29 12:47:40

  gość: ~Nie wiem

  A czy to było zgodne z rozp Premiera w sprawie epidemii?

 • 2021-04-29 16:28:31

  gość: ~Monika

  @~Nie wiem
  weź się puknij czlowieku. Zamknij się w domu i siedz

 • 2021-04-29 21:03:37

  gość: ~Mieszkaniec

  ostatnio dodany post

  Bardzo fajna inicjatywa, trzeba ludziom pokazywać że te wszystkie spalinowe auta to jeżem wielki złom i wspieranie kraje dyktatury które żyją z ropy.
  Auta elektryczne to najszybsze auta na świecie i najtańsze w eksploatacji.
  Dziękujemy dla organizatora.

REKLAMA