POWIAT ŚREDZKI
Echo Średzkie

Klub LKS Odra Głoska ma nowego sponsora

Zdjęcie ilustracyjne fot.: mpr

KGHM Polska Miedź SA sponsorem LKS Odra Głoska! Podpisana umowa umożliwi klubowi dalszy rozwój i popularyzację tenisa stołowego na Dolnym Śląsku.

- Z wielką radością dzielimy się kolejną bardzo dobrą wiadomością - otóż z dniem 01 czerwca b.r. do grona naszych wieloletnich i licznych sponsorów z terenu powiatu średziekgo dołączyła największa Spółka na Dolnym Śląsku, KGHM Polska Miedź SA. Cieszymy się bardzo, że nasz największy potentat w zakresie górnictwa i hutnictwa rud miedzi został Sponsorem naszego nadodrzańskiego Klubu tenisa stołowego - czytamy na profilu społecznościwoym klubu.

- Jesteśmy dumni z możliwości promowania tak zasłużonej dla Polski i Dolnego Śląska marki. W bieżącym roku Klub obchodzi 50-lecie założenia stowarzyszenia. Przez te minione prawie pół wieku wyszkoliliśmy dużą rzeszę młodych adeptów celuloidowej i plastikowej piłeczki. O sile klubu stanowi fakt, że zawsze stawiamy na szkolenie młodych adeptów pingpongowych. W podsumowywanym co roku współzawodnictwie dzieci i młodzieży w Polsce klub nasz od 15 lat plasuje się w czołówce rankingu. Jesteśmy bardzo zadowoleni z uprzedniej sześcioletniej współpracy z KGHM METRACO SA , która przyniosła tak wspaniałe sukcesy w sporcie mężczyzn i młodzieżowym w postaci sześciu Drużynowych tytułów Mistrza Polski i liczymy, że będzie ona kontynuowana z bardzo cenioną w Polsce i na świecie Firmy jaką niewątpliwie jest KGHM Polska Miedź SA z korzyścią dla obydwu stron -czytamy w komunikacie klubu.

echo

0

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

REKLAMA