POWIAT ŚREDZKI
Echo Średzkie

Siedmiu nowych funkcjonariuszy zasili szeregi średzkiej policji

Nowi funkcjonariusze zasilą szeregi średzkiej policji fot.: KPP Środa Śląska

W Komendzie Powiatowej Policji w Środzie Śląskiej odbyło się ślubowanie nowo przyjętych funkcjonariuszy.

To już kolejna taka uroczystość w średzkiej jednostce. Słowa roty wypowiedziało tym razem aż 7 policjantów, w tym 1 policjantka. - Nowo przyjęci funkcjonariusze, po zakończeniu szkolenia podstawowego, rozpoczną służbę w Komendzie Powiatowej Policji w Środzie Śląskiej oraz podległych Posterunkach - informuje asp. szt. Marta Stefanowska oficer prasowa średzkiej policji.

Służba w Policji cieszy się coraz większym zainteresowaniem. - Nie tylko stabilizacja zatrudnienia oraz wysokie zarobki, bo już niemal 4 tysiące złotych netto dla nowo przyjętych funkcjonariuszy, ale również możliwość rozwoju i awansu zachęca do wstąpienia w nasze szeregi. Policjant, to zawód dla ludzi z pasją. Bardzo wymagający ale i dający wiele satysfakcji, bo szacunek osób, którym niesiemy pomoc bywa bezcenny. Dzięki służbie w Policji można realnie i osobiście wpłynąć na to, by życie było bezpieczniejsze dla nas, naszych najbliższych i społeczeństwa - dodaje rzeczniczka.

W 2021 roku w szeregi dolnośląskiej Policji wstąpiło już 446 nowo przyjętych policjantów. W tym roku planowane są jeszcze kolejne przyjęcia, najbliższe odbędzie się 25 czerwca 2021 roku. - Osoby zainteresowane pełnieniem służby w Policji mogą złożyć osobiście komplet dokumentów w Komendzie Powiatowej Policji w Środzie Śląskiej przy ulicy Świętego Andrzeja 2. Wszelkich informacji udzielają pracownicy Zespołu ds. Kadr i Szkolenia pod numerem telefonu 47-872-22-09 - wyjaśnia policjantka.

Średzka Policja rekrutuje cały czas i zaprasza w swoje szeregi. 

echo/KPP Środa Śląska

3

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

REKLAMA