POWIAT ŚREDZKI
Echo Średzkie

27-latek okradł swojego pracodawcę. Grozi mu teraz do 5 lat pozbawienia wolności

Skradziony katalizator fot.: KPP Środa Śląska

Średzcy policjanci zatrzymali sprawcę kradzieży katalizatora o wartości 5 tys. złotych. Był nim 27-latek, który dopuścił się przestępstwa na szkodę swojego pracodawcy.

Do zdarzenia doszło na terenie jednej ze średzkich firm. Sprawca najpierw ukrył katalizator pod jednym z zaparkowanych na placu pojazdów, a następnie niezauważony wywiózł poza teren firmy, po czym jak gdyby nigdy nic wrócił do pracy. - Średzcy policjanci na podstawie zgromadzonych informacji ustalili, że sprawcą przestępstwa jest dobrze im znany 27-latek. Kiedy pojechali do jego miejsca zamieszkania, mężczyzna był zupełnie zaskoczony wizytą policjantów i początkowo zaprzeczał, że ma jakikolwiek związek z kradzieżą. Jednak kiedy śledczy przedstawili mu swoje ustalenia nie pozostało mu nic innego, jak tylko przyznać się do przestępstwa. Sprawca wskazał również miejsce, w którym ukrył skradziony katalizator - informuje asp. szt. Marta Stefanowska oficer prasowa Komendy Powiatowej Policji w Środzie Śląskiej.

Na podstawie zgromadzonego materiału dowodowego śledczy przedstawili 27-latkowi zarzut kradzieży katalizatora z pojazdu marki Fiat o wartości 5 tys. złotych. Przestępstwo to zagrożone jest karą do 5 lat pozbawienia wolności.

echo/KPP Środa Śląska

4

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

 • 27-latek okradł swojego pracodawcę. Grozi mu teraz do 5 lat pozbawienia wolności

  2021-07-12 19:18:12

  gość: ~GadWandaPanda3000

  Wielki sukces brawa dla średzkiej policji!!! Brawa brawa katalizatory ciagle znikają spod zakładów pracy i nawet z nagraniem rozkładają ręce! To jest plaga , dopiero teraz kogoś złapali yyy przepraszam ktoś wskazał osobę i „dorobiono” do tego piękny artykuł. Ale mieszkańcy nie są głupi i to nie ociepli waszego wizerunku. Może ktoś pójdzie po rozum do głowy i zwiększy liczbę patroli (nie młodzieży wyjeżdżającej paliwo góra dół po mieście bo to nie jest patrol) nocnych , również po parkingach bo kradzieży katalizatorów jest teraz cała masa a brak tego urządzenia często zmusza właściciela do złomowania pojazdu bo szkoda przewyższa wartość pojazdu. Ale nikogo jak widać do teraz to nie interesuje ważne że statystyka się zgadza i osoby które piją piwo na kajakach z mandatem wracają do domu.. Patole w tym mieście maja jak bąki w końskiej dupie policjant nie będzie się z nim użerał woli wkleić nieszkodliwemu zjadaczowi chleba co robi na patola i policjanta w pobliskim zakładzie pracy 12h/dziennie i płaci uczciwie podatki i mandat tez zapłaci bo statystki na koniec musza się zgadzać :(( a poprawa bezpieczeńtwa, ściganie dolinarzy? Kogo to interesuje

 • 2021-07-12 19:51:34

  gość: ~solidny

  @~GadWandaPanda3000
  dokładnie w punkt!!!

 • 2021-07-12 20:15:12

  gość: ~Xxx

  @~GadWandaPanda3000
  Średzka policja to w ogóle ma wszystko w dupie. W tym mieście kierowcy jeżdżą i parkują jak chcą, piesi łażą jak im się podoba, nocne rajdy po ulicach, złodziej goni zlodzieja, patologia robi po nocach co im się podoba a wielcy "funkcjonariusze prawa"? Nie pamiętam kiedy ostatnio w nocy jakiś patrol widziałem. W dzień to samo. A nawet jak się przejadą to i tak udają że nie widzą co się dzieje. To jest skutek przyjęcia gówniarzy do policji którzy boja się wyjść z radiowozu. A jedne co im wychodzi to bronienie dupy swoim znajomym

 • 2021-07-13 11:34:18

  gość: ~Jacek

  ostatnio dodany post

  @~GadWandaPanda3000
  Dokładnie ostatnio został mi skradziony katalizator z auta które zaparkowałem przy jednej z fabryk w Środzie śląskiej. Policja przyjechała na miejsce chodzi szuka nie wiadomo czego. Mówią że mają już podejrzanego lecz chcą go złapać na gorącym uczynku.

REKLAMA