POWIAT ŚREDZKI
Echo Średzkie

Szymon Matuszko podpisał kontrakt z Łódzkim Klubem Sportowym

Siedemnastolatek podpisał kontrakt z ŁKS Łódź fot.: lkslodz.pl

Wychowanek UKS Orlik Gmina Miękinia Szymon Matuszko przenosi się z GKS Tychy do Łódzkiego Klubu Sportowego. 17-latek podpisał z łódzkim klubem trzyletni kontrakt.

Szymon Matuszko to urodzony w 2004 roku środkowy, lewonożny obrońca. Jest wychowankiem UKS Orliki Gmina Miękinia. Trzy lata temu przeniósł się do Akademii Piłkarskiej Śląska Wrocław, później reprezentował barwy FC Wrocław Academy. W 2018 roku wraz z kadrą Dolnośląskiego Związku Piłki Nożnej z rocznika 2004 zdobył srebrny medal mistrzostw Polski w Policach. Ostatnie pół roku lewonożny zawodnik spędził w GKS-ie Tychy, gdzie na co dzień trenował z występującym w Centralnej Lidze Juniorów zespołem U-17. Miał okazje przebywać również na zajęciach i meczach sparingowych pierwszoligowej drużyny.

- Teraz Szymon Matuszko dołączył do Łódzkiego Klubu Sportowego, gdzie wkrótce rozpocznie treningi z trzecioligowym zespołem rezerw. ŁKS podpisał z piłkarzem umowę obowiązującą do końca czerwca 2024 roku - informuje na oficjalnej stronie Łódzki Klub Sportowy.

echo / ŁKS Łódź

1

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE

  • Szymon Matuszko podpisał kontrakt z Łódzkim Klubem Sportowym

    2021-07-20 20:44:24

    gość: ~Gratulacje

    ostatnio dodany post

    Gratulacje. Dobrze słyszeć, że ktoś młody z okolicy rusza w świat.

REKLAMA