POWIAT ŚREDZKI
Echo Średzkie

Grot Mazurowice klubem partnerskim Akademii Piłkarskiej Miedzi Legnica

Zawarcie współpracy fot.: miedzlegnica.eu

Grot Mazurowice został kolejnym partnerem Akademii Piłkarskiej Miedzi. - Owocna współpraca pomiędzy APML i klubem z Mazurowic trwa już od jakiegoś czasu, a ostatnio została parafowana oficjalną umową. Witamy - informuje klub z Legnicy.

Grot Mazurowice powstał w 2015 roku i szkole dzieci w rocznikach 2008-2011. Oprócz podpisania umowy doszło także do rozegrania meczu kontrolnego w kategorii U11 pomiędzy Grotem a Miedzią.

- Jeśli chodzi o podpisanie umowy partnerskiej między klubami, my jako przedstawiciele LZS Grot Mazurowice jesteśmy bardzo zadowoleni i myślę, że nasi zawodnicy i rodzice z czasem też się przekonają, że była to dobra decyzja. Widzimy ze strony Akademii Miedzi otwartość, super organizacje i co najważniejsze, możliwości rozwoju dla naszych piłkarzy - mówi portalowi miedzlegnica.eu Krzysztof Zalewski prezes klubu GROT Mazurowice.

- Do rozpoczęcia partnerskiej współpracy przekonała nas przede wszystkim pasja w działaniu dla dobra najmłodszych adeptów piłki nożnej przedstawicieli klubu Grot Mazurowice. W czasie przygotowań do zawarcia umowy zawodnicy i trenerzy naszego nowego Klubu Partnerskiego, wykazali się ogromną aktywnością w naszych projektach, czyli uczestniczyli w konsultacjach szkoleniowych, obozie zimowym, warsztatach szkoleniowych dla trenerów i meczu kontrolnym kategorii U11  - mówi Tomasz Syska dyrektor Akademii Miedzi.

echo / miedzlegnica.eu

REKLAMA