POWIAT ŚREDZKI
Echo Średzkie

Pokonuje 800 kilometrów na rowerze Wigry 2 w szczytnym celu. Odwiedził Środę Śląską

Sławomir Bednarek pokonuje trasę ok. 800km na rowerze. Jednym z przystanków było PCeKa fot.: mpr

Pan Sławomir ze Środy Wielkopolskiej wyruszył w 800-kilometrową trasę rowerem Wigry 2, by promować zbiórkę środków dla dziewczynki, która uległa wypadkowi. Jednym z jego celów była Środa Śląska.

- Dziś miałem przyjemność jako przedstawiciel Stowarzyszenia "Klub Turystyki Wszelakiej" w Środzie Śląskiej pilotować z Miękini do Środy Śląskiej Pana Sławomira Bednarka, który na rowerze Wigry2 (dla niewtajemniczonych, jest rower typu składak na kółkach 20 calowych, bez przerzutki!) przejedzie trasę ok. 800 kilometrów - informuje Waldemar Baranowski.

Pan Sławomir wyruszył ze Środy Wielkopolskiej i jednym z celów jego podróży była Środa Śląska. Wyprawa promuje zrzutkę pieniędzy dla dziewczynki, która uległa wypadkowi samochodowemu.

- Prawie całą trasę pokonaliśmy w deszczu. W Środzie Śląskiej spotkaliśmy się z wicestarostą średzkim Panem Sebastian Burdzy, dyrektorem Powiatowego Centrum Kultury Alternatywnej Panią Anną Klimczuk-Malczewską oraz Panią Ewą Sikorą pracownikiem starostwa. Dziękujemy za gorącą kawę i smaczne owoce. Spotkanie przebiegło w super atmosferze, a mi dało inspirację do organizacji w przyszłym roku rajdu rowerowego "W środę ze Środy do Środy" - podsumowuje dzisiejsze spotkanie Waldemar Baranowski ze Stowarzyszenia "Klub Turystyki Wszelakiej".

Panu Sławomirowi życzymy lepszej pogody na dalszym etapie podróży i bezpiecznego dotarcia do celu.

LINK do zrzutki TUTAJ !!!

echo

REKLAMA