POWIAT ŚREDZKI
Echo Średzkie

4 kroki dzielą Cię od stworzenia idealnej strony firmowej. Wykonaj je dziś!

4 kroki dzielą Cię od stworzenia idealnej strony firmowej. Wykonaj je dziś! fot.: mpr

Proces tworzenia firmowych stron internetowych z całą pewnością nie należy do najłatwiejszych. Zwłaszcza, że na przestrzeni lat zmieniła się rola tego typu witryn. Kiedyś portal przedsiębiorstwa służył jedynie jako rodzaj wirtualnej wizytówki.

Dzisiaj to sprawnie działające narzędzie sprzedaży w największych miastach Polski. W tym artykule podpowiadamy, jak tworzyć firmowe strony WWW dla nowoczesnych biznesów. Wystarczy przestrzegać czterech podstawowych zasad oraz nowoczesnych standardów, aby stać się właścicielem estetycznej i wspomagającej bieżącą sprzedaż witryny.

Na przyciągnięcie uwagi Klienta masz tylko chwilę. Nie zmarnuj jej przestarzałą stroną

Marketingowa zasada pięciu sekund w przypadku projektowania stron internetowych ma ogromne znaczenie. Zwłaszcza w miastach, gdzie konkurencja jest na bardzo wysokim poziomie. Właściciel przedsiębiorstwa z dużego miasta nie może sobie pozwolić na to, żeby jego portal odstraszał Klientów. To niezwykle krótka i prosta droga do zmniejszenia liczby pozyskiwanych partnerów biznesowych. Z jednej strony design nie sprzedaje, z drugiej natomiast Twoja wirtualna wizytówka powinna być maksymalnie estetyczna i czytelna. Sama warstwa graficzna będzie jednak dopiero połową sukcesu. Za absolutny standard uważa się również zachowywanie podstawowych parametrów UX, które bezpośrednio wpływają na komfort użytkowania portalu. Czytelne menu, starannie rozbite drzewo kategorii, wiarygodny oraz wartościowy content – tak powinna wyglądać firmowa strona na miarę XXI wieku. Korzystając z usług specjalistów z AFTERWEB oba czynniki otrzymujesz w pakiecie.

Twoja strona musi być mobile i SEO friendly. Zobacz, dlaczego to takie ważne!

Estetyczny oraz maksymalnie funkcjonalny portal firmowy stanowi doskonałą bazę do wdrożenia dwóch kolejnych kroków. Mowa tutaj przede wszystkim o aspektach SEO, poprawiających ranking domeny w Google. Obsługująca setki partnerów biznesowych z największych miast w Polsce firma AFTERWEB rekomenduje zadbanie o czynniki Core Web Vitals, inwestycję w pierwszorzędnej klasy linkowanie zewnętrzne i wewnętrzne czy nawet o szybkość ładowania się witryny. Nie tylko na komputerach stacjonarnych, ale również na urządzeniach mobilnych. No właśnie – obecność responsywnego projektu to kolejny atrybut obowiązkowy dla przedsiębiorców z miasta Łódź.

Są przedsiębiorcy, którzy lekceważą konieczność posiadania wersji portalu przystosowanej do wyświetlania na urządzeniach mobilnych. To olbrzymi błąd. Zwłaszcza, że wyszukiwarka Google nie pozostawia żadnych złudzeń: od wielu miesięcy to właśnie zapytania ze smartfonów i tabletów dominują rankingi amerykańskiego giganta. Chcąc zdobyć uwagę i zaufanie Klientów, musisz mieć na uwadze użytkowników urządzeń mobilnych. Wybierz responsywną wersję portalu, aby w sposób maksymalnie prawidłowy docierać do nieco bardziej nowoczesnych partnerów biznesowych.”

Źródło: https://afterweb.pl/projektowanie-i-tworzenie-stron-www/lodz/

Nowoczesnej strony internetowej nie musisz projektować sam. Zleć to zadanie ekspertom z branży pozycjonowania oraz tworzenia portali firmowych. Dzięki firmie AFTERWEB, prowadzone przez Ciebie przedsiębiorstwo zostanie wyposażone w witrynę godną XXI wieku. Budowanie wizerunku i zwiększanie sprzedaży w jednym. Wszystko przez własną stronę internetową!

artykuł sponsorowany

REKLAMA