POWIAT ŚREDZKI
Echo Średzkie

Konkurs plastyczny na najpiękniejszą ozdobę choinkową

Konkurs na najpiękniejszą ozdobę choinkową fot.: rfp/Powiat Średzki

Powiatowy konkurs na pisankę zaktywizował mieszańców powiatu i obudził w nich  kreatywność.

Mając to na uwadze Powiat wraz z muzeum regionalnym i sklepem OfficeVM zdecydował się zorganizować kolejny konkurs, tym razem na najpiękniejszą ozdobę choinkową.

Zadanie konkursowe polega na wykonaniu świątecznej ozdoby dowolną techniką i przy wykorzystaniu dowolnych materiałów, przy czym powinna ona bez problemu dać się zawiesić na choince. Prace należy dostarczyć do soboty 3 grudnia do średzkiego muzeum w godzinach jego pracy. Niezbędnym warunkiem jest dołączenie karty zgłoszenia wraz z załącznikami.

Najpiękniejsze ozdoby wyłoni jury kierując się m.in. zgodnością z tematem i formą, pomysłowością oraz estetyką wykonania. – Serdecznie zapraszamy do udziału. Ozdoby mogą powstawać na zajęciach w szkole albo w domach jako sposób na rodzinne spędzenie czasu. Liczymy na wiele ciekawych prac, które będą prezentowane w muzeum, a później zgodnie z ideą konkursu ozdobią bożonarodzeniowe drzewka – zachęcają pracownicy wydziału promocji średzkiego starostwa, koordynujący konkurs. 

Uroczystość wręczenia nagród dla laureatów konkursu odbędzie się 9 grudnia o godz. 14.00 w holu muzeum. Szczegółowe informacje o konkursie znajdują się w regulaminie.

rfp - Powiat Średzki

REKLAMA


REKLAMA