POWIAT ŚREDZKI
Echo Średzkie

Coraz bliżej świata... Zapraszamy do udziału w powiatowych konkursach!

Zdjęcie ilustracyjne fot.: mpr

Wiele ciekawych wydarzeń odbędzie się w ramach powiatowego jarmarku “Coraz bliżej święta…”. Konkurs na najpiękniejszy pierniczek oraz alternatywną choinkę to dwa z nich.

Organizatorem konkursów jest Powiat Średzki i Powiatowe Centrum Kultury Alternatywnej w Środzie Śląskiej. Zabawa ma na celu podtrzymanie świątecznych tradycji, promocję talentów, a także aktywizację mieszkańców powiatu. 

 

W konkursie na pierniczka oceniany będzie wygląd, czyli sposób dekoracji. Zgłoszona praca może być klasycznym płaskim pierniczkiem lub mieć formę domku. Te ostatnie mogą być pracą indywidualną lub grupową. Konkurs na choinkę zakłada stworzenie przestrzennego drzewka z dowolnych materiałów i o maksymalnej wysokości 1 metra. Tu również dopuszcza się wspólne dzieła. W obu konkursach jeden uczestnik może zgłosić tylko jedną pracę. 
 
Konkursowe prace wraz z kartą zgłoszenia i załącznikami należy dostarczyć do Powiatowego Centrum Kultury Alternatywnej w Środzie Śląskiej (ul. Przyszkolna 3) 9 grudnia (cały dzień) lub 10 grudnia do godz. 12.00. Prace oceni jury, kierując się m.in. estetyką wykonania oraz pomysłowością. Wyniki konkursów zostaną ogłoszone podczas Jarmarku, tj. 10 grudnia o godz. 18.30. 
 
Serdecznie zapraszamy do udziału. Na laureatów czekają ciekawe nagrody. Więcej informacji w załączonym regulaminie.   
 
Regulamin i karta zgłoszeń na ALTERNATYWNĄ CHOINKĘ
Regulamin i karta zgłoszeń na KONKURS NA PIERNICZKA

rfp - Powiat Średzki

REKLAMA


REKLAMA