POWIAT ŚREDZKI
Echo Średzkie

Praca w Legacy Landmarks. Poszukiwany Grafik 3D/ Concept Artist

Zdjęcie poglądowe fot.: mpr

Firma Legacy Landmarks IBMT Sp. z o.o. Sp.k. jest studiem projektowo-wykonawczym w branży architektury i zagospodarowania terenu.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy nowego członka zespołu do naszego biura pod Wrocławiem (Błonie).

Firma Legacy Landmarks IBMT Sp. z o.o. Sp.k.
Jesteśmy studiem projektowo-wykonawczym w branży architektury i zagospodarowania terenu. Projektujemy i wykonujemy obiekty artystyczne, głównie rzeźby i instalacje public art.

Oferujemy:

  • Ciekawą pracę w gronie profesjonalistów;
  • Przyjazną atmosferę nastawioną na rozwój;
  • Partnerski styl zarządzania;
  • Atrakcyjny system premiowy.

Wymagania:

  • Umiejętność modelowania 3D na podstawie projektów artystów (3ds max lub Blender), ale mile widziane będą Twoje pomysły i szkice; 
  • Kreatywność, zmysł estetyczny, zamiłowanie do designu;
  • Komunikatywność.


Dodatkowym atutem będzie znajomość Indesigna

 

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na maila:

 

gosia@legacylandmarks.com

 

W wysyłanych aplikacjach prosimy o zamieszczenie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Legacy Landmarks Ibmt Sp. z o.o. Sp.k. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

 

Aplikując na ogłoszenie wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Legacy Landmarks Ibmt Sp. z o.o. Sp.k. jako administratora, danych osobowych zawartych w Twoim zgłoszeniu rekrutacyjnym na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę. Zgoda obejmuje dodatkowe dane osobowe, które nie zostały wskazane w Kodeksie pracy lub innych przepisach prawa (np. Twój wizerunek, zainteresowania). Dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych przepisach prawa (m.in. Twoje imię, nazwisko, miejsce zamieszkania lub adres do korespondencji, doświadczenie zawodowe, wykształcenie) przetwarzamy na podstawie przepisów prawa. Jeżeli nie chcesz, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane o Tobie, nie umieszczaj ich w swoich dokumentach.

 

Masz prawo zażądać dostępu do treści danych, które Cię dotyczą: poprawić je, zaktualizować, sprostować, przenieść, usunąć lub ograniczyć ich przetwarzanie. Możesz też wnieść sprzeciw wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. Zawsze masz prawo do wycofania wyrażonej zgody. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania Twoich danych sprzed wycofania zgody. Jeśli masz wątpliwości, czy Twoje dane są prawidłowo przetwarzane przez Legacy Landmarks Ibmt Sp. z o.o. Sp.k to możesz wnieść skargę do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Artykuł Sponsorowany

REKLAMA


REKLAMA