POWIAT ŚREDZKI
Echo Średzkie

Firma BMC CRAFT w Błoniu k. Miękini poszukuje chętnych do pracy

Zdjęcie poglądowe fot.: mpr

Firma BMC CRAFT Sp. z o .o. Sp.k. w Błoniu k. Miękini poszukuje chętnych do pracy.

Firma BMC CRAFT Sp. z o .o. Sp.k. w Błoniu k. Miękini poszukuje chętnych do pracy na stanowisko:

Pomocnik drukarza - z możliwością przyuczenia do pełnienia funkcji samodzielnego operatora maszyn fleksograficznych.

 

Opis stanowiska:

  • Praca na rolowych maszynach fleksograficznych oraz innych urządzeniach poligraficznych

Mile widziane

  • wykształcenie o profilu technicznym,
  • zmysł mechaniczny,
  • dokładność oraz sprawność fizyczna.

 

Oferujemy: 

  • stabilne zatrudnienie;
  • przyjazny zespół;
  • możliwości rozwoju zawodowego.

 

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres e-mail:
kadry@bmccraft.com

Przesłanie aplikacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych przez BMC CraftIbmt Sp. z o.o. Sp.k.. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

 

Aplikując na ogłoszenie wyraża się zgodę na przetwarzanie przez BMC Craft Ibmt Sp. z o.o. Sp.k. jako administratora, danych osobowych zawartych w Twoim zgłoszeniu rekrutacyjnym na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę. Zgoda obejmuje dodatkowe dane osobowe, które nie zostały wskazane w Kodeksie pracy lub innych przepisach prawa (np. wizerunek, zainteresowania). Dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych przepisach prawa (m.in.: imię, nazwisko, miejsce zamieszkania lub adres do korespondencji, doświadczenie zawodowe, wykształcenie) przetwarzamy na podstawie przepisów prawa. Jeżeli aplikując nie chcecie Państwo, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane, nie umieszczajcie ich w swoich dokumentach.

Macie Państwo prawo zażądać dostępu do treści danych, które Was dotyczą: poprawić je, zaktualizować, sprostować, przenieść, usunąć lub ograniczyć ich przetwarzanie. Możecie też wnieść sprzeciw wobec ich przetwarzania. Zawsze macie Państwo prawo do wycofania wyrażonej zgody. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych sprzed wycofania zgody. Jeśli macie Państwo wątpliwości, czy Wasze dane są prawidłowo przetwarzane przez BMC Craft Ibmt Sp. z o.o. Sp.k.  to możecie wnieść skargę do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

mpr

REKLAMA


REKLAMA