POWIAT ŚREDZKI
Echo Średzkie

Piastowski Bieg Mikołajkowy w Wilkszynie. Pobiegną dorośli i dzieci

Bieg Mikołajkowy w Wilkszynie fot.: mpr

Zapraszamy na wydarzenie sportowe - Piastowski Bieg Mikołajkowy, który odbędzie się już 2 grudnia w Wilkszynie.

Na początek, Bieg Główny na dystansie 10 km, który pozwoli Wam przekroczyć swoje dotychczasowe granice i osiągnąć nowe sportowe cele.

Dla tych, którzy preferują krótsze dystanse, organizator przygotował Bieg dla Każdego na dystansie 5 km. To doskonała okazja dla wszystkich, niezależnie od wieku czy poziomu kondycji, aby aktywnie uczestniczyć w wydarzeniu.
Dla miłośników nordic walkingu mamy również dobrą wiadomość! Przygotowana jest trasa Nordic Walking na dystansie 5 km, której celem jest połączenie aktywności fizycznej z wspaniałymi widokami.
 
A już tradycyjnie nie mogło zabraknąć Biegu dla Dzieci za Mikolajem! Mamy trzy różne kategorie wiekowe, aby każde dziecko mogło wziąć udział w wydarzeniu i poczuć radość biegania.
  • Bieg skrzata-przeznaczony dla dzieci do 6 roku życia na trasie ok. 200 m.
  • Bieg malucha-dla dzieci w wieku szkolnym, klas 1-4, na trasie ok. 400 m.
  • Bieg urwisa-dla dzieci w wieku szkolnym, klas 5-8, na trasie ok. 800 m.
- Zapisy już ruszyły, a miejsca są limitowane, więc nie czekajcie długo! Chcemy, abyście mieli możliwość wzięcia udziału we wszystkich atrakcjach, które przygotowaliśmy specjalnie dla Was. Zapiszcie się poniżej i dajcie nam znać, na które z naszych tras macie ochotę się wybrać! - informuje organizator.
 
 
 
Do zobaczenia na Piastowskim Biegu Mikołajkowym! Niech moc sportowej pasji towarzyszy Wam na każdym kroku!

echo

REKLAMA