POWIAT ŚREDZKI
Echo Średzkie

My Średzianie dla lepszej przyszłości Gminy

Kandydat na burmistrza Środy Śląskiej fot.: KWW My Średzianie

   

Szanowni Mieszkańcy Gminy Środa Śląska,

7 kwietnia odbędą się wybory samorządowe. To ważne wydarzenie dla naszej społeczności, ponieważ stanowi doskonałą okazję do wyrażenia swojego głosu i wpływu na rozwój lokalnej wspólnoty. Zdecydowaliśmy się wystartować w wyborach jako Komitet Wyborczy Wyborców "My Średzianie dla lepszej przyszłości Gminy". Zgłosimy do Rady Miejskiej piętnastu kandydatów we wszystkich okręgach wyborczych, a jako nasza kandydatka na Burmistrza Środy Śląskiej wystartuje Elżbieta Czarnota.

Nasz komitet wyborczy “My Średzianie” opracował szczegółowy program wyborczy, zawierający najważniejsze inwestycje i kierunki działania, którymi powinna podążać Gmina przez najbliższe 5 lat. Zbudowaliśmy zespół wspaniałych, merytorycznych ludzi, otwartych na dialog i współpracę.
Chcemy, aby czuli się Państwo częścią procesu decyzyjnego, aby mieli Państwo możliwość bezpośredniego kontaktu z kandydatami i wyrażenia swoich potrzeb oraz oczekiwań. Naszym celem jest budowanie wspólnoty opartej na zaufaniu, dialogu i współpracy. Wierzymy, że wspólnymi siłami możemy stworzyć lepszą przyszłość dla naszej Gminy - miejsca, w którym każdy mieszkaniec ma szansę na rozwój i spełnianie swoich potrzeb.

Dlatego już dzisiaj serdecznie zapraszamy Państwa na serię spotkań z wyborcami, podczas których będziemy mieli okazję przedstawić nasze pomysły oraz wysłuchać Państwa opinii i sugestii. Na spotkaniach omówimy nasze plany dotyczące rozwoju zarówno Państwa miejscowości, jak i najbliższego otoczenia, a także przedstawimy wizję rozwoju dla całej Gminy. Udział w spotkaniach będzie możliwy także w formie zdalnej, za pośrednictwem transmisji na żywo na facebookowej stronie naszego komitetu.

Pamiętajmy, że nasze głosy mają moc zmiany. Dlatego ważne jest, abyśmy byli aktywni i angażowali się w życie naszej społeczności. Tylko razem, działając wspólnie, możemy osiągnąć nasze cele i stworzyć lepszą przyszłość dla nas wszystkich.

Spotkania z wyborcami odbędą się w najbliższych tygodniach, a dokładne terminy i miejsca prezentuje poniższe zestawienie:

Sfinansowano z KWW "My Średzianie"

REKLAMA


REKLAMA