POWIAT ŚREDZKI
Echo Średzkie

Gmina Udanin z wyróżnieniem "Innowacyjny samorząd"

Gmina Udanin z wyróżnieniem fot.: Gmina Udanin/FB

28 maja br. w Warszawie, odbyła się piąta edycja konkursu "Innowacyjny Samorząd", organizowanego przez Serwis Samorządowy PAP.

Wydarzenie, które zgromadziło czołowych przedstawicieli samorządów, ekspertów oraz naukowców, było okazją do dyskusji na temat najnowszych trendów i wyzwań w dziedzinie innowacji samorządowych. Kulminacyjnym punktem programu była uroczysta gala, podczas której Andrzej Bielski Sekretarz Gminy Udanin odebrał WYRÓŻNIENIE w kategorii Gmina Wiejska.

Innowacyjny Samorząd to projekt Serwisu Samorządowego PAP, w którym wyłaniane i nagradzane są najbardziej innowacyjne samorządy. Celem konkursu jest promocja kreatywnych samorządów oraz inspiracja pozostałych jednostek samorządu terytorialnego do podejmowania działań na rzecz innowacyjności.

Gmina Udanin wyróżniona została za projekt pn. "Budowa Centrum Usług Społeczno-Zdrowotnych w Piekarach", a otrzymane wyróżnienie jest namacalnym dowodem na to, że jako samorząd skutecznie wdrażamy innowacyjne rozwiązania, przynoszące korzyści nie tylko lokalnym społecznościom.

Wójt Gminy Udanin Wojciech Płaziuk składa podziękowania oraz gratulacje dla pracowników urzędu Gmina Udanin zaangażowanych w przygotowanie oraz realizację wyróżnionego projektu.

mpr

REKLAMA


REKLAMA